www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:54 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењето: Novo Video :D
ТемаИспратено: Пет. Maр. 16, 2018 7:27 pm 
Отсутен
Молчалив

Регистриран: Вто. Феб. 27, 2018 12:43 am
Мислења: 3
Драги другари и колеги риболовци, со задоволство можам да ви го претставам моето ново видео.Ако ви се допаѓа ве молам лајкнете го и претплатете се на мојот канал на кој како што кажав ќе следат многу нови видеа од Ловот и секако мене лично поинтересен Риболовот.
П.С'Ќе се обидам пролетва\летово да снимам едно лично мое видео
Поздрав и бистро!! :fishing:

https://youtu.be/Qmgmhe96E_I -Eve go videoto poglednete go :)


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
 Наслов на мислењето: Re: Novo Video :D
ТемаИспратено: Саб. Maр. 17, 2018 1:41 am 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

Регистриран: Саб. Дек. 18, 2010 9:47 am
Мислења: 5091
Локација: skopje
Povelete i na mojot NOV kanal sekojdnevno ima novi ribarski videa od nashe podnebje,bistro ;)

https://www.youtube.com/channel/UCVOp-R ... cQybUWG9SA

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Профил Испрати приватна порака  
 
Покажи постара тема:  Сортирај по  
Испрати нова тема Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: