www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 9:08 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 22, 2011 1:50 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 05, 2010 3:44 pm
МислењаCOLON 1681
ЛокацијаCOLON Скопје
Еве како што реков вчера дека е фатен сом од 40кг на Вардар,на кашика во Демир Капија кај Клисурска река :D

http://img842.imageshack.us/img842/5159 ... 416910.jpg
http://img716.imageshack.us/img716/1929 ... 419210.jpg

Од десно на лево Ице кој го има закачено сомот,Дејан и таткото на Ице кого го викнале за помош.Сликите не се по правилата на форумот но додека ги добиеме сликите од телефонот од лице место,се надевам дека може да останат :D

_________________
[ img ]

ВАРДАР Е ВАРДАР


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 22, 2011 5:25 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
bravo kirca care sto ni oplakna oci i se potrudi da ja vidime slikata. za mene slika mnogu znaci koga ke vidam i mnogu me motivira :D fala ti i respekt do majstorite sho go fanale !

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 22, 2011 7:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Oкт 26, 2010 9:38 pm
МислењаCOLON 1320
ЛокацијаCOLON Strumica
22 kg-Румен од Сандански :arrow: :arrow: :arrow:
[ img ]
[ img ]
[ img ]


13 кг -јас,Јупи и Џоче:arrow: :arrow: :arrow:
[ img ]
[ img ]

11кг-јас,Јупи и Ване:arrow: :arrow: :arrow:
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 22, 2011 8:20 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ex, be Poliz, edvaj ja doceka temava za odma da ja napolnis. bravo bravo

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Aвг 22, 2011 9:29 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Феб 16, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 305
Poliz jas mislam deka veke e dosta od tvoite fotki.Sto e mnogu mnogu e ;) :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Пон Сеп 12, 2011 12:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
majstor:mile bogdanovic
faten na reka blizu vicenca italija, mamac file od riba,nee meren izmedju 30-40kg
[ img ]

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Последна промена од 1 на filip030682, променето е 0 пати

Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 13, 2011 8:49 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Maр 19, 2011 11:55 am
МислењаCOLON 1040
ЛокацијаCOLON Bitola
АтачментиCOLON
img286.jpg
18.800 ама ова е слика кога бев слаб :lol: :lol: :lol:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Вто Сеп 13, 2011 9:34 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
sreca tvoja sto si bil slab vaka i somot izgleda pogolem :D :D

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: SOM 2014
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 21, 2014 10:17 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Еве и од мене. Прво па машко и 13kg на чаирски црви
04.04.2014 ДемирКапија

[ img ]
[ img ]
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ-клуб над 10 кг
ТемаИспратеноCOLON Вто Aпр 22, 2014 12:13 am 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Да ја вратиме во живот оваа подзаборавена тема

[ img ]

10+ / 08.06.2008 Вардар - ДемирКапија


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum