www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 8:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 1:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Sto sve ne pretrpe siromaskiot da ja izvadi ova ubavica...Ovoj po malku me potsetuva na Aki i negovite avanturi... :lol:


_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 2:54 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:11 pm
МислењаCOLON 819
ЛокацијаCOLON Скопје - Кисела Вода
e ova se vika ribolov i riba a za trcanjeto nemase gajle ima kaj da trca :) aj neka trca vaka po nasive reki ali sepak adrenalinot e na prvo mesto

_________________
www.ribar.com.mk


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 3:12 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
mnogu jako videjo i riba.kojznae kolku mu bilo ladno dodeka ja izvadil...

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 3:20 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Дек 02, 2010 7:49 pm
МислењаCOLON 1985
... WOW :o , алал да му е, оооо, супер Авантура, доживување на животот е ова и чоек да му завидвит е :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 3:58 pm 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
страшно видео нема што, после ова незнам дали на типов ќе му биде интересно да оди повторно по риба, алал да му е на трпението и издржливоста и на опремата секако, само не ми е јасно не видов ниеден скок, мислам дека ако убавицава почнеше да скока, типов нема да имаше никакви шанси


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 4:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
pa pa pa c c c bravo kompir za videjovo shto ni go pokaza ;)

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 4:26 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Феб 08, 2011 10:44 pm
МислењаCOLON 4404
e ova ti se vika ja fati na kondicija :lol:

_________________
https://www.facebook.com/Detektivski-Bezbednosen-Servis-Udjata-1501192640209658/?fref=ts


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 4:28 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Ubavo vika Sale kaj nas vaka da trcase od kanti i frizideri rgosani ke se isposecese,vidija rekava ubavina....kaj sme nie vo prikaznava... :roll:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Чет Jул 21, 2011 4:57 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
:lol: nie u prikaznava sme snimatelot hahahahahahha

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Ubavicata i zverot
ТемаИспратеноCOLON Сре Jул 27, 2011 3:46 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Klubot na ubavici nad 20 kg.....
http://www.tenojoki.fi/tenopaasivut/iso ... index.php3

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum