www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 26, 2021 2:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ на Бучка
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 15, 2014 8:51 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Вто Ное 08, 2011 12:17 am
МислењаCOLON 10473
c c c ccc neznam dali e on ili smudg, ama i zimo ne spie :D :D

_________________
http://www.carpologija.com/


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ на Бучка
ТемаИспратеноCOLON Сре Јан 15, 2014 9:15 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 06, 2011 10:30 pm
МислењаCOLON 6506
Bobi_Brada НапишиCOLON
Овакви тропалчиња мене ми донесе Сашо на минатото Собрание на Рибар 2011.
Ги користев летоска и имаат ефект 100%. Нарочно добро се покажаа со жив кедер.
Kakov e toa 100% efekt i kako toa dobro se pokazaa so ziv keder ?

_________________
[ img ]
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ на Бучка
ТемаИспратеноCOLON Вто Jун 20, 2017 9:48 am 
Отсутен
Админ
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Oкт 07, 2010 10:26 am
МислењаCOLON 4638
ЛокацијаCOLON Skopje
Во трката да се надмудри ѕверот MADCAT пристигна
АтачментиCOLON
received_437995136578091.jpeg


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: СОМ на Бучка
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 22, 2017 8:45 am 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пон Jул 18, 2011 11:18 am
МислењаCOLON 158
Boris НапишиCOLON
Во трката да се надмудри ѕверот MADCAT пристигна
АтачментиCOLON
received_437995136578091.jpeg


se e dobro ama ovie 20 dena e tapa kaj nas.go nema brko nikade.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum