www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 8:05 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Rapala igra
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 05, 2016 10:29 pm 
Отсутен
Ветеран
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Ное 13, 2010 9:30 am
МислењаCOLON 9475
Rapala isfrli igra za mob,koga ne vi jade barem da se vezba :)


_________________
Rodjen da peca,Nateran da radi


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Rapala igra
ТемаИспратеноCOLON Пет Феб 05, 2016 10:59 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Вто Ное 09, 2010 2:10 pm
МислењаCOLON 441
Еве каде ќе може да повежбаат спинерџииве, да бидат спремни сезонава :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Rapala igra
ТемаИспратеноCOLON Пон Феб 15, 2016 3:42 pm 
Отсутен
Молчалив

РегистриранCOLON Нед Јан 27, 2013 5:52 pm
МислењаCOLON 1
:thumbs_up:


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 11 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum