www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Ное 30, 2021 11:38 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Som na TIKEVESKO
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 11, 2015 11:27 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Вто Maј 05, 2015 12:23 pm
МислењаCOLON 21
Me intersira dali e tocno i dali ima nekoj iskusvo vo toa sto se zboruva deka na Tikveskoto Ezero najmnogu som imalo kaj Branata.

_________________
Не се грижам поради тоа што украле моја идеја… Се грижам поради тоа што немаат свои.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Som na TIKEVESKO
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 11, 2015 8:43 pm 
Отсутен
Уредник
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Maј 24, 2012 11:03 am
МислењаCOLON 2236
ЛокацијаCOLON Скопје
Многу приказни кружат за СОМОВИТЕ КАЈ БРАНАТA. :volku_golema: :volku_golema: :volku_golema:

:hit_head: Но истите приказни ке ги чуеш за сите езера во МК во кои има сом.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Som na TIKEVESKO
ТемаИспратеноCOLON Чет Jун 11, 2015 11:38 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Maр 23, 2012 9:31 pm
МислењаCOLON 831
ЛокацијаCOLON skopje
Za tikvesko moze da ti kazam kaj imam izvadeno som,toa e brushani,resava i na uliv nemam nekoj spektakularen trofej najgolemiot 7 kg brushani na plasica pozz


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Som na TIKEVESKO
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 12, 2015 12:09 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
На Тиквешко не сум бил и немам намера да одам во скоро време...

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Som na TIKEVESKO
ТемаИспратеноCOLON Пет Jун 12, 2015 1:26 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
kaj inkatta se najgolemitte!

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum