www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 8:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko 2 del
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 04, 2013 12:00 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON 49
ЛокацијаCOLON Ohrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 04, 2013 12:49 pm 
Отсутен
Ветеран

РегистриранCOLON Нед Jул 10, 2011 1:06 pm
МислењаCOLON 5484
Bravo Radovan odlicno doloven spin kup....

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 04, 2013 1:52 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
Екстра склопено !

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Maј 04, 2013 1:57 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Пет Ное 25, 2011 8:33 pm
МислењаCOLON 306
Sekoja cest. Ubava emisija.


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Нед Maј 05, 2013 7:33 pm 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Пон Aпр 15, 2013 10:28 pm
МислењаCOLON 23
Браво за Радован супер средено :D :D :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 06, 2013 12:25 am 
Отсутен
Воздржан

РегистриранCOLON Чет Maр 14, 2013 2:13 am
МислењаCOLON 52
ЛокацијаCOLON Skopje-Makedonija
Go ima stokmeno za site pari ekstra :ok_ok:

_________________
BABA


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пон Maј 06, 2013 1:15 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
afrim НапишиCOLON
Браво за Радован супер средено :D :D :D
Ни фали уште Африм да ни среди една репортажа со новата опрема од наградата за прво место.
:volku_golema: :fishing: :volku_golema: :fishing:

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 12:19 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
Третиот дел од Радован го нема уште :?
Утре ќе го барам и :howitz:
Не сум стрплив да ги видам интервјуата со Кирца и Аки :filip:

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 12:40 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
ej ej ej slagot za kraj leleleeee 8-)
jas za kircask mi e da go zirnam :lol: :lol: :lol:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 8:24 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Aпр 14, 2012 12:50 pm
МислењаCOLON 2299
ЛокацијаCOLON На секоја локација,ха ха ха
Navistina prekrasno ..sklopeno..

_________________
Reporter of the Jear- 2012-,-13-,-14-,

Fishing is my lifestyle,my passion,my life.


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum