www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 8:27 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 6:11 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Ke cekame pa ke vidime.

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 6:38 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
Сашо, ти си имаше одговор веднаш :D зошто ова, по прибирање на податоците, јас го објавив, а што е уште побитно не беше демантирано. :D
Stole НапишиCOLON
“Kитењето“ на езерото:
Компир99 го изгуби приматот на главен “закитувач“ на езерата во МК...за еден мамец го победи “најбогатиот“ на форумот, кој никако да се откаже од тоа “валутното име“, та дури и наочари има во тој стил.
Многу блиску до нив беше и еден “зелен“ од форумот ( името не го кажувам да не си имаме расправии дома).
Бројките им се респектибилни. :D
Попрецизно :mrgreen:

7:6 за Даре :D

Даре за кмет. :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 9:47 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Dare- 7
Kompir99 -6
Filip-5
:cray: :cray:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 10:01 pm 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON 49
ЛокацијаCOLON Ohrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 10:03 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
:~~ :~~ :~~ :NotWorthy:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 27, 2013 7:50 am 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
RadovanOhrid НапишиCOLON
posting.php?mode=quote&f=10&p=141791#

Radovan odlicno ja sklopil prikaznata.

:lepi:

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 27, 2013 1:15 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Aвг 16, 2012 10:10 am
МислењаCOLON 923
:ok_ok:


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Саб Aпр 27, 2013 1:43 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
:bravo: супер е !
Сега со душа го чекаме вториот дел.
Диме - 10ка :lepi:

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 29, 2013 6:27 am 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 11, 2011 7:31 pm
МислењаCOLON 1221
ЛокацијаCOLON Скопје- Кисела Вода
kompir99 НапишиCOLON
Dare- 7 :hit_head: :hit_head: :hit_head:
Kompir99 -6
Filip-5
:cray: :cray:
:oops: :x :oops:

_________________
Ако не замириса на риба ке замириса на кобасица


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пон Aпр 29, 2013 8:05 am 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
А имаме видео и од Илија:


_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum