www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 03, 2020 9:13 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 60 61 62 63 64 65 »
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 10:54 pm 
Отсутен
Мушичар
Членски аватор

РегистриранCOLON Сре Oкт 27, 2010 7:55 am
МислењаCOLON 11613
ЛокацијаCOLON Скопје
Radovan izgleda ke ja deli emisijata pak na 3 dela. Bitno ne imashe mene, crveniot, Emil, Perun, Tvrdko, Nenad, Goni falbadzijata, Afrim shampionot :) I da ne go zaboravam, DIME SPASEV, SUDIJA :)

_________________
Животот е досадното време помеѓу два риболовни излета...


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 10:56 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
super i cool bevte site i pretstavitelni da mu e merak na chovek da ve poznava ,gledam i vikam ovoj go znam i ovoj go znam i ovoj go znam :lol: :lol: :lol:
slagot osekjam vo tretiot del kje bide vo glavna uloga so kircask akakakakak

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 10:58 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
Koja e bre taa programa tv sonce... :twisted: :twisted:

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 11:15 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
SAMO MAKEDONIJA E POSTARA OD SONCETO :lol: :lol: :lol:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 11:23 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
go fativ prviot del super bese muabet red po red, sve taktika do taktika opasni ste bile be:) i taman do mene dojde prekina :hit_head: , ama stativa... , isto ko seriite koga gi prekinuvaat gi prekinuvaat na najinteresno za do slednata epizoda:)
ja ustvari nekoe vreme sum fakal do shampionot tek sea vidov :D


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 11:33 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 12, 2010 9:34 am
МислењаCOLON 1930
kompir99 НапишиCOLON
Koja e bre taa programa tv sonce... :twisted: :twisted:
ТЕЛЕКАБЕЛ изгледа дека ја нема...јас барем не можев да ја најдам

_________________
Бора Чорба....“Како је лепо бити ГЛУП, О како је лепо бити ГЛУП“ ..


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Чет Aпр 25, 2013 11:54 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Дек 09, 2011 2:36 am
МислењаCOLON 2536
ЛокацијаCOLON Струга
CTS-klen НапишиCOLON
ja ustvari nekoe vreme sum fakal do shampionot tek sea vidov :D
Јас цело време фаќав до шампионот.
Инаку пред ова сум учествувал на уште едно дружење со натпреварувачки карактер. Таму се извади само една риба и имаше само прво место, сите други беа второ место, а јас бев трето зошто сум ловел до шампионот (шампионот беше на крај од стазата па немав со кого да го делам третото место).
И сега, имавме прво и второ место, сите други беа трети, а јас зошто цело време ловев до шампионот сум четврти :oops:

_________________
„Земјата не ни е дадена во наследство од нашите предци,
туку ни е позајмена да ја чуваме за идните поколенија“


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 2:44 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
Digitech НапишиCOLON
:~~ :~~ :~~

bravo momci, vidi se da je bilo super druzenje,

Saso, mozda nije kasno, ove dve rapale od mene ;) (posto nema treceg mesta) , ti odluci kome i kako,

[ img ]
[ img ]
Voblerite stignaa.
Koj iskina najmnogu mamci ???

_________________
[ img ]


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 4:49 pm 
Отсутен
Дружељубив

РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
МислењаCOLON 1171
jas nakrmiv so samo 4 :)


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пет Aпр 26, 2013 4:56 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Сре Oкт 19, 2011 8:09 pm
МислењаCOLON 324
Додека траеше дружењето од некаде се слушаше ПУ ДА ТИ....... ОВАА,ПУ ДА ТИ......ОНААА :!: :!: :!:
Мислам дека доагаше од кај Даре и Компир :D :D :D
јас мислам ке се пријават :lol: :lol: :lol:

_________________
ТАПА СИ Е ТАПА!!!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 60 61 62 63 64 65 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 5 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum