www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 9:07 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko 3 del
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 11:47 am 
Отсутен
Воздржан
Членски аватор

РегистриранCOLON Нед Дек 19, 2010 1:23 pm
МислењаCOLON 49
ЛокацијаCOLON Ohrid


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 3:11 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Сеп 21, 2012 2:25 am
МислењаCOLON 1322
ЛокацијаCOLON Прилеп
emil.matoski НапишиCOLON
Третиот дел од Радован го нема уште :?
Утре ќе го барам и :howitz:
Не сум стрплив да ги видам интервјуата со Кирца и Аки :filip:
Хахахах.... Емил изгледа делувало :dragon:

_________________
---> ИмАмЕ цРвИ, АуТотО нИ ШибА, дЕнЕс СитЕ оДиМе дА ЛоВИмЕ РибА <---
Мувата е НајМакедонскиот инсект! Ем јаде л@јна, ем трие раце во стилот „ добро е, добро е !!! “...

Постои само една солуција - РЕВОЛУЦИЈА !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Вто Maј 14, 2013 3:23 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Саб Дек 18, 2010 9:47 am
МислењаCOLON 4782
ЛокацијаCOLON skopje
kujznae koja sum bil katastrofa chim reshile da me nema na videjovo :lol: :lol: :lol:

ubavo si fakjav i si kjutev na vremeto,shto me terashe neznam pameten da se pravam...


:oops:

_________________
TAPATTA JA LECHI DUSHATTA
mrtva dae-od reka dae!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Спин Натпревар
ТемаИспратеноCOLON Чет Ное 06, 2014 3:50 pm 
Отсутен
Дружељубив
Членски аватор

РегистриранCOLON Чет Ное 18, 2010 10:28 pm
МислењаCOLON 2806
ЛокацијаCOLON skopje
kompir99 НапишиCOLON
Sto e prva nagrada?Ako e Avid ke ucestvuvam ako ne e ke im ostavam na pomladite da se borat... :eusa_dance:
E uste pred dve godini sum bil vizioner. .. :D
Steta ovaa godina sto ne si napravivme isto edno druzenje kako lani. ...

_________________
JA KAKO MAL IMAV MLECNI ZABI A SEGA IMAM 3 ST.CROIX......
DA ZIVEE SPINOT.................................................


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Spin druzenje Mavrovsko
ТемаИспратеноCOLON Пон Ное 10, 2014 12:58 pm 
Отсутен
Конструктивен

РегистриранCOLON Чет Maр 24, 2011 12:21 pm
МислењаCOLON 187
Pa predsednik obećava i najavljuje za proleće /mart/. Početak sezone!


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ]  Оди на страна « 1 ELLIPSIS 61 62 63 64 65

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum