www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 4:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 
Автор Порака
 Наслов на мислењетоCOLON Турнир за риби грабливки
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 25, 2020 2:29 am 
Отсутен
Молчалив
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Ное 06, 2015 2:03 pm
МислењаCOLON 6
ЛокацијаCOLON Кавадарци
Дали знаете да се организираат турнири за лов на грабливки нормално во сезонско време, и како оде процесот на партиципација ?
турнир за лоб со спинери


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Турнир за риби грабливки
ТемаИспратеноCOLON Саб Јан 25, 2020 3:06 pm 
Отсутен
Конструктивен
Членски аватор

РегистриранCOLON Пон Aпр 22, 2013 9:39 pm
МислењаCOLON 209
ЛокацијаCOLON SKOPJE
Gjoke НапишиCOLON *
Дали знаете да се организираат турнири за лов на грабливки нормално во сезонско време, и како оде процесот на партиципација ?
турнир за лоб со спинери
Da ima turniri,sega na 14 i 15 mart(prvo i vtoro kolo) i 21 i 22 mart(treto i cetvrto kolo) na reka TRESKA (Skopski del)
pa ke ima isto kup negde April Maj isto na Treska (Skopski del).Isklucivo se lovi pastrmka. Ke ti dodadat zbor dva kolegite spinergii poveke okolu ovaa tema. Pozdrav

_________________
Spinning forever !!!


Кон врв
 Наслов на мислењетоCOLON Re: Турнир за риби грабливки
ТемаИспратеноCOLON Нед Феб 02, 2020 9:34 pm 
Отсутен
Модератор
Членски аватор

РегистриранCOLON Пет Феб 18, 2011 11:50 pm
МислењаCOLON 8360
ЛокацијаCOLON Skopje
https://www.facebook.com/groups/1849084681793176/

_________________
[ img ]


Кон врв
Покажи постара темаCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  Одговори на тема  [ теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum