www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:21 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 155 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4151

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

ТафТабиТ

105

1582

Саб. Maр. 31, 2018 8:31 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Re: Резултати од КРАПСКА ЛИГА 2015

Филип

7

852

Пон. Jун. 29, 2015 10:51 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.

marks

2

214

Вто. Oкт. 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Предраг

77

1626

Вто. Oкт. 09, 2018 3:24 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Oficijalni rezultati od Svetsko krapsko 2018 - Belgrad

saso

5

341

Чет. Oкт. 04, 2018 10:06 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ЛИГА 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 43, 44, 45 ]

Krki

443

7445

Сре. Jул. 11, 2018 1:55 pm

Sportex Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 253 КРАПСКИ КУП ЕЗЕРО СУКИ- БУГАРИЈА 21-24.06.2018

Krki

4

245

Пон. Jун. 25, 2018 10:03 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Меморијален напревар - дружба Гоце Петровски Гишел 2018

Krki

8

289

Пет. Jун. 08, 2018 11:48 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кастинг Куп Македонија 2018

ТафТабиТ

3

270

Чет. Maј. 31, 2018 7:37 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Обраќање во врска со Крапска лига 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Vasil Kostov

28

521

Чет. Maј. 24, 2018 8:44 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Аматери и професионалци

vasil

2

140

Пон. Maј. 21, 2018 7:02 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ДРУЖБА РИБАР 2011 - БИСТРИЦА 04-06. 05. 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

Krki

120

2028

Пет. Maј. 11, 2018 8:25 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ТафТабиТ

12

464

Пон. Maј. 07, 2018 7:44 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Крапска дружба Рибар 2011 - БЕРСИН 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 49, 50, 51 ]

Spaiva

507

7250

Пон. Maр. 12, 2018 11:07 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Дуа во Лига 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

ТафТабиТ

81

1289

Пет. Maр. 09, 2018 10:07 am

marks Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Официјални резултати - Светско крапско првенство 2016

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

12

696

Вто. Феб. 27, 2018 3:31 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти КРАПСКА ЛИГА 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 41, 42, 43 ]

Spaiva

423

7506

Пон. Феб. 26, 2018 7:50 am

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS МАСЛО ЗА ПОДМАЧКУВАЊЕ НА МАШИНКИ

caparius

8

254

Чет. Ное. 16, 2017 8:36 pm

caparius Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Општа тема за КРАПСКИ СВЕТСКИ ПРВЕНСТВА

Spaiva

3

134

Пет. Ное. 03, 2017 4:57 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Индивидуален куп Берсин 2017

ТафТабиТ

3

182

Саб. Oкт. 14, 2017 9:22 pm

Spaiva Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Општа тема за КРАПСКА ЛИГА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 23, 24, 25 ]

martinMK

240

1194

Пет. Oкт. 13, 2017 10:44 am

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Светско крапско првенство 2017 (Деседа - Унгарија)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 68, 69, 70 ]

JaneMK

697

7043

Вто. Oкт. 10, 2017 2:29 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Bersin wild carp cuo 21-24.09.17

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Krki

58

976

Саб. Сеп. 30, 2017 9:41 am

daniel_veles Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Светско крапско ДЕСАДА 20-24.09.2017 Финални листи и инфо

JaneMK

8

523

Пет. Сеп. 29, 2017 11:10 am

Предраг Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПРАВИЛНИЦИ (измена, дополна, забелешки и предлози)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

Spaiva

61

741

Вто. Сеп. 19, 2017 5:01 pm

JaneMK Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 155 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: