www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 26, 2021 5:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 122 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Миксеви за бојли

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 73 74 75 76 77 ]

Dimitar

769

50491

Вто Maр 05, 2019 2:43 pm

mesiah Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска "ХЕМИЈА"

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 42 43 44 45 46 ]

MaximJaki

453

36910

Пет Сеп 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TIGROV OREV

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

NATURALE

56

10379

Нед Феб 25, 2018 2:28 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ознаки за ЖИТАРИЦИ и БРАШНА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ico baits

62

10629

Пон Oкт 02, 2017 4:58 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибино Брашно

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

martinMK

18

3782

Вто Jун 20, 2017 7:07 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПЕЛЕТИ ОПШТО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Krki

13

3189

Пон Jун 19, 2017 10:38 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mesna boila

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Piksi man

21

3911

Вто Maр 28, 2017 12:34 pm

ivanov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Домашна бојла ( home made ) VS Купечка бојла

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ТафТабиТ

16

2998

Вто Maр 28, 2017 10:21 am

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како најдолго да се чуваат боилите

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

sasokone

11

2510

Сре Ное 23, 2016 11:55 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Feedstim

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dimitar

12

2758

Саб Oкт 29, 2016 3:59 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Благо, Солено , Кисело , Луто или Горко

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

risteto

89

11967

Нед Oкт 23, 2016 1:56 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти COPPENS HALIBUT Pellets

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ]

Keltan

185

19890

Пет Сеп 16, 2016 12:36 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Топива боила

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

ТафТабиТ

64

7549

Чет Сеп 15, 2016 10:01 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мислење за микс...

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

nikolovskibt

20

3626

Пон Maр 28, 2016 9:24 pm

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Микс за боила (совет)

mako ribar

3

1431

Сре Maр 16, 2016 9:37 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска хемија (НОВИТЕТИ)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

20

3723

Саб Maр 05, 2016 12:56 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Есенцијални масла

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Trasul

12

2449

Чет Феб 18, 2016 3:12 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Промотор Л

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Trasul

12

2525

Вто Феб 16, 2016 7:51 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TOP SECRET

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Баџо

24

3942

Саб Феб 13, 2016 11:51 pm

risteto Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pcenka ili boila

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Keltan

10

2345

Чет Феб 04, 2016 11:31 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Meleg Bait Boilie Base Mix

filip030682

4

1366

Чет Феб 04, 2016 10:05 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Liver Арома

Dimitar

1

1036

Саб Дек 19, 2015 2:49 pm

martinMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Паста?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Dimitar

10

2370

Пон Ное 09, 2015 4:41 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Боја, Големина, Облик на Боила ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 9 10 11 12 13 ]

Keltan

128

15294

Пон Ное 09, 2015 11:21 am

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења MAROS boili

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Keltan

23

4207

Пет Oкт 16, 2015 3:39 pm

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 122 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum