www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 11:16 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [88 теми ]  Оди на страна 1234»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски МОНОФИЛ (што користиме)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3132333435 ]

sasokone

348

118301

Сре Jул 31, 2019 4:58 pm

filipcoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења carbonska kobra

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

27

19939

Чет Maр 14, 2019 4:10 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СИГНАЛИЗАТОРИ - ИНДИКАТОРИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6869707172 ]

Poliz

719

174429

Сре Oкт 17, 2018 12:54 am

GoranRibarceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски ЈАДИЦИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2324252627 ]

Vardarski

261

86325

Нед Jун 03, 2018 5:54 pm

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти РAKETИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

Млад Риболовец

184

67166

Чет Maр 01, 2018 3:24 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ROD-POD (што користиме)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6970717273 ]

Dimitar

721

159219

Вто Феб 20, 2018 9:21 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТафТабиТ со својот нов пријател

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ТафТабиТ

37

18058

Пон Дек 25, 2017 12:57 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Zig Line

ТафТабиТ

2

3815

Пон Дек 25, 2017 8:31 am

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Наглавна лампа

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

Предраг

99

38577

Нед Дек 24, 2017 10:58 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa monofili

ТафТабиТ

0

3353

Нед Дек 24, 2017 8:03 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти НОВИТЕТИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4344454647 ]

JaneMK

468

117065

Вто Ное 28, 2017 11:38 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Када

vasil

2

3975

Чет Ное 02, 2017 8:11 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Напрсток (Finger stall)

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Spaiva

29

13015

Чет Ное 02, 2017 2:29 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Олова

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

MaximJaki

30

14503

Сре Сеп 13, 2017 1:17 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Casting Cannon

Spaiva

1

3384

Вто Aпр 04, 2017 10:19 am

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски (swinger-hanger)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS910111213 ]

Dimitar

125

43690

Чет Maр 30, 2017 4:26 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машина за боили

JaneMK

5

4578

Вто Ное 29, 2016 8:42 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Новите играчки

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

martinMK

46

20280

Пон Ное 28, 2016 4:21 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stealth cam

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Keltan

57

25409

Сре Ное 02, 2016 3:03 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лампа RidgeMonkey - Bivvy Lite Duo IR

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Spaiva

24

12077

Пет Сеп 16, 2016 6:37 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Нанофил за КАСТИНГ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Spaiva

71

30193

Пет Сеп 16, 2016 11:58 am

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења НАПРАВИ САМ (олова за крапски риболов)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

kircask

145

54726

Пон Феб 29, 2016 1:35 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ситници

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

vasil

14

9420

Сре Феб 10, 2016 4:23 pm

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кобри NASH Cybershot

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Spaiva

37

18221

Пон Ное 30, 2015 10:27 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Соништа за КРАПСКА ОПРЕМА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2930313233 ]

Spaiva

329

89575

Пон Ное 02, 2015 11:43 am

KeltanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [88 теми ]  Оди на страна 1234»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 4 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum