www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Jул 03, 2020 1:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Капитални крап и амур за 2014

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

vasil

25

2795

Нед Oкт 05, 2014 9:50 pm

kireelektron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прифакање на крапот без кепче

spiro_jas

3

639

Нед Сеп 21, 2014 12:41 pm

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP EXPO ITALY 2014

JaneMK

5

693

Пон Aпр 21, 2014 9:28 pm

Petar1412 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења THE BIG ONE (2014 carp expo England)

JaneMK

0

350

Пон Феб 24, 2014 8:46 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења BITE ALARMS (историјат)

JaneMK

5

565

Сре Феб 05, 2014 1:44 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сетило за мирис

Keltan

3

610

Нед Дек 29, 2013 2:28 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фотографии од крапски риболов

ico baits

1

424

Вто Дек 17, 2013 1:14 am

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Нова вода, нова дестинација

JaneMK

9

804

Вто Дек 10, 2013 11:45 pm

kladofora Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО НОЕМВРИ 2013

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

marks

105

5342

Нед Дек 08, 2013 12:46 am

zoran-usi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Слободен Крапски риболов - за Своја Душа

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 9 10 11 12 13 ]

Keltan

120

4472

Вто Ное 26, 2013 1:53 am

MaximJaki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мрест на КРАПОТ во Ноември

robi-wolf

7

743

Вто Ное 19, 2013 9:44 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОМЕРЦИЈАЛНИ или ДИВИ води

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 9 10 11 12 13 ]

Spaiva

129

4468

Нед Ное 17, 2013 8:30 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП и АМУР (КАПИТАЛЦИ за 2013)

Spaiva

4

1042

Саб Сеп 07, 2013 9:52 am

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Род Под (Во ЧАМЕЦ)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

25

806

Пет Maј 31, 2013 8:44 pm

caparius Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помирување помеѓу крапџиите и почнување од почеток

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Boris

33

1316

Чет Maј 09, 2013 9:54 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Школо за почетници

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

robi-wolf

27

1039

Пон Maр 11, 2013 11:58 am

ZeleN Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подводни мисли (во умот на крапот)

Daniel

2

416

Нед Феб 17, 2013 5:04 pm

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКИ риболов (температура, време, влијаниа)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Spaiva

41

1874

Пон Феб 11, 2013 12:18 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП и АМУР (КАПИТАЛЦИ за 2012)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Poliz

42

2515

Вто Јан 22, 2013 7:12 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Да му помогнеме на крапот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

vasil

41

1421

Саб Дек 29, 2012 6:31 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сликање на крап

Предраг

6

825

Чет Дек 06, 2012 6:37 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења НАЈГОЛЕМ КРАП во Македонија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

saso

92

4081

Пон Дек 03, 2012 4:30 pm

kiko carp Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Зошто баш КРАП ?

Boris

2

1075

Пет Ное 30, 2012 12:29 pm

Баџо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПОД Систем (плетеница или најлон)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Spaiva

26

1310

Саб Ное 17, 2012 8:12 pm

risteto Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Модерен Крапски Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Предраг

13

946

Саб Ное 03, 2012 6:36 pm

filip030682 Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum