www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Oкт 31, 2020 3:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти Портфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

2826

Саб Ное 26, 2016 3:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Krki

85

14410

Пон Ное 18, 2019 9:01 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIP RH :(

Sportex

4

1789

Пон Jун 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Најубавите КРАПСКИ Видеа

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

risteto

113

14343

Пон Aпр 02, 2018 1:31 pm

xen0mk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска РАБОТИЛНИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

saso

80

11125

Вто Дек 26, 2017 4:42 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАПСКИ РИБОЛОВ НА СНЕГ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ico baits

14

3528

Вто Ное 28, 2017 6:10 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти КЛУБ 10+

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Spaiva

16

2954

Нед Oкт 29, 2017 7:15 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРАП (врсти и видови)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Spaiva

19

3015

Вто Oкт 03, 2017 1:57 pm

Божо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP FAIL (компилација)

Darko Arnaudov

3

1291

Чет Jун 29, 2017 2:44 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски списанија (материјал за читање)

martinMK

1

1039

Саб Јан 07, 2017 12:46 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска (риболовна) етика.. дали постои кај нас?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

martinMK

16

2501

Пон Дек 26, 2016 10:15 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СВЕТСКИ и ЛИЧНИ РЕКОРДИ на КРАП

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

Spaiva

91

11563

Нед Oкт 30, 2016 1:22 am

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вистини и заблуди за крапот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

risteto

160

13505

Саб Феб 27, 2016 12:16 am

Vardarski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nash katalog 2016

JaneMK

4

1409

Сре Феб 03, 2016 3:31 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Starbaits каталог 2016

ТафТабиТ

0

820

Вто Феб 02, 2016 11:21 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Amur dali e neophoden ili ne?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

JaneMK

53

5402

Нед Oкт 18, 2015 11:25 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapska istorija

JaneMK

3

1014

Вто Aвг 11, 2015 10:13 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења FOX каталог 2015

ТафТабиТ

7

1301

Пет Феб 06, 2015 9:51 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Езеро Аквариум

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

pepicarp01

99

8168

Вто Јан 13, 2015 1:52 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАКИРКА (направи сам)

JaneMK

6

1294

Чет Дек 11, 2014 2:56 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DCR - Daiwa custom revolution

saso

2

854

Пет Дек 05, 2014 2:00 am

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Бродче

JaneMK

7

1501

Саб Ное 29, 2014 5:11 pm

ivanov Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СТАРО vs НОВО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

JaneMK

68

6090

Пон Ное 17, 2014 8:57 pm

solar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CARP EXPO Berlin 2014

JaneMK

2

1025

Чет Ное 06, 2014 8:06 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Korda katalog 2014/2015

saso

0

821

Сре Ное 05, 2014 11:45 am

saso Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 67 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum