www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:14 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [68 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Плетеница или монофил за СПОД и МАРКЕР

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

JaneMK

10

13952

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Zig Rig

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2122232425 ]

Dimitar

246

89560

Вто Дек 25, 2018 7:40 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Како да се фрли преку 130 метри

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1819202122 ]

jupi

215

83214

Пон Aпр 02, 2018 11:53 am

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

JaneMK

18

12006

Чет Maр 01, 2018 5:07 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Хелихоптер

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ТафТабиТ

29

16654

Нед Јан 14, 2018 12:10 am

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Периоди во годината (температура и длабочина)

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Trasul

51

28347

Нед Oкт 29, 2017 6:02 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МОНТАЖИ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Баџо

233

85405

Пет Сеп 29, 2017 12:56 am

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кастинг ТРЕСКА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Spaiva

62

30167

Нед Дек 25, 2016 12:13 pm

marksВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ИНСТИНКТ

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Keltan

55

28731

Саб Aвг 06, 2016 12:18 pm

KremenadlaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RABOTA NA TAKMICENJE NA 150 M

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

JaneMK

116

45240

Чет Maј 12, 2016 9:42 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pravilna rabota so lineklip

JaneMK

3

4622

Чет Maр 24, 2016 8:19 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Маркирање

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

JaneMK

30

16454

Вто Maр 22, 2016 7:34 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Читање на вода - колку и какви риби има на нашето хранилиште

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Boris

32

16194

Чет Феб 18, 2016 3:51 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Заплеткување на предвезот

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

vasil

65

28944

Нед Дек 13, 2015 9:11 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тежина на трски и машинки

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

ТафТабиТ

84

34752

Вто Oкт 27, 2015 6:20 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕДУКАЦИЈА за Крапски Риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

JaneMK

39

20230

Пон Сеп 28, 2015 9:24 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да се фати крап ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Boris

45

24271

Сре Jун 10, 2015 2:48 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗАФРЛУВАЊЕ - ПРОБЛЕМИ, СОВЕТИ, ТАКТИКИ И ТЕХНИКИ !

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3233343536 ]

Sportex

350

102376

Саб Aпр 04, 2015 1:50 pm

PetrakkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техники за ловење КРАП на Тиквешко

toska

3

4994

Нед Феб 22, 2015 10:56 am

dzverВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Перформанси на лидкор (leadcore)

JaneMK

9

6927

Вто Феб 17, 2015 2:58 am

DanielВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapski podvezi dimenzii spored terenot

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

kircask

163

60592

Пет Дек 19, 2014 12:08 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Testovi na konci i drugi materijali za podvez

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

32

17712

Чет Дек 11, 2014 11:37 am

ПредрагВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako e najdobro da se zamara uloveniot krap

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

13

8787

Пон Дек 08, 2014 8:33 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carp Rigs

saso

2

3684

Пон Ное 03, 2014 6:17 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет/помош за тактика за риболов на ладно време

vasil

9

5844

Нед Ное 02, 2014 8:22 pm

KeltanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [68 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum