www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 28, 2021 7:46 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 68 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Плетеница или монофил за СПОД и МАРКЕР

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

10

4277

Нед Јан 20, 2019 8:14 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Zig Rig

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

Dimitar

246

24707

Вто Дек 25, 2018 7:40 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Како да се фрли преку 130 метри

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 ]

jupi

215

25491

Пон Aпр 02, 2018 11:53 am

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

JaneMK

18

4083

Чет Maр 01, 2018 5:07 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Хелихоптер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ТафТабиТ

29

5258

Нед Јан 14, 2018 12:10 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Периоди во годината (температура и длабочина)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Trasul

51

8747

Нед Oкт 29, 2017 6:02 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МОНТАЖИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

Баџо

233

25537

Пет Сеп 29, 2017 12:56 am

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кастинг ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Spaiva

62

8620

Нед Дек 25, 2016 12:13 pm

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ИНСТИНКТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Keltan

55

8562

Саб Aвг 06, 2016 12:18 pm

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RABOTA NA TAKMICENJE NA 150 M

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

JaneMK

116

12478

Чет Maј 12, 2016 9:42 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pravilna rabota so lineklip

JaneMK

3

1501

Чет Maр 24, 2016 8:19 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Маркирање

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

30

5280

Вто Maр 22, 2016 7:34 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Читање на вода - колку и какви риби има на нашето хранилиште

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Boris

32

4939

Чет Феб 18, 2016 3:51 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Заплеткување на предвезот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

vasil

65

8301

Нед Дек 13, 2015 9:11 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тежина на трски и машинки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

ТафТабиТ

84

10081

Вто Oкт 27, 2015 6:20 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕДУКАЦИЈА за Крапски Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

JaneMK

39

6713

Пон Сеп 28, 2015 9:24 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како да се фати крап ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Boris

45

7216

Сре Jун 10, 2015 2:48 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗАФРЛУВАЊЕ - ПРОБЛЕМИ, СОВЕТИ, ТАКТИКИ И ТЕХНИКИ !

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

Sportex

350

25650

Саб Aпр 04, 2015 1:50 pm

Petrakki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техники за ловење КРАП на Тиквешко

toska

3

1714

Нед Феб 22, 2015 10:56 am

dzver Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Перформанси на лидкор (leadcore)

JaneMK

9

2215

Вто Феб 17, 2015 2:58 am

Daniel Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Krapski podvezi dimenzii spored terenot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

kircask

163

17218

Пет Дек 19, 2014 12:08 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Testovi na konci i drugi materijali za podvez

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

32

5224

Чет Дек 11, 2014 11:37 am

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako e najdobro da se zamara uloveniot krap

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Keltan

13

2789

Пон Дек 08, 2014 8:33 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carp Rigs

saso

2

1110

Пон Ное 03, 2014 6:17 pm

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет/помош за тактика за риболов на ладно време

vasil

9

1937

Нед Ное 02, 2014 8:22 pm

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 68 теми ]  Оди на страна 1 2 3 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum