www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Maј 25, 2019 1:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Скрипта за полагање на испит за управување со пловен објект

Филип

0

411

Сре Jул 31, 2013 9:18 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Morski laf muabet

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

saso

99

4533

Пон Aпр 08, 2019 1:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Стапови за фидер риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Млад Риболовец

117

4354

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лов на октопод

Boris

8

732

Чет Дек 20, 2018 2:22 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конец за Фидер(feeder) Риболов-Монофил или Плетеница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

NATURALE

32

1673

Сре Дек 19, 2018 11:19 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Lov na Tuna

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kompir99

56

2639

Пон Дек 17, 2018 11:57 am

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

30

2486

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 20 21 22 23 24 ]

Poliz

236

10256

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

okiribar

13

1765

Саб Ное 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Филип

147

7225

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења како да го затегнам влакното на оршата

blagojkk

4

1028

Пет Aвг 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЦРВЕНОПЕРКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

pirati

72

5239

Саб Aвг 18, 2018 6:52 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

671

Пет Aвг 17, 2018 11:08 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења совет за трска?

blagojkk

8

1210

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Морски риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 23 24 25 26 27 ]

Zoki rib.prikazni

261

9253

Сре Aвг 15, 2018 9:48 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совети за почетник

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

blagojkk

20

1644

Пон Jул 16, 2018 8:49 am

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Morski vobleri

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

saso

82

4155

Пон Jун 18, 2018 10:20 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Калитеа

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

koletheman

18

1439

Сре Maј 30, 2018 6:58 pm

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Балканска црна мрена

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Rade

28

2371

Сре Maј 09, 2018 10:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Iglici

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

24

1900

Вто Maј 08, 2018 10:53 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПИСА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

akiribar

26

1939

Саб Maј 05, 2018 12:52 pm

Oliver^ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

koletheman

20

1598

Пет Maј 04, 2018 8:08 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења sovet za klen

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Млад Риболовец

86

4474

Чет Maј 03, 2018 7:15 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nosenje mamci od doma na more

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

koletheman

13

1207

Вто Aпр 24, 2018 3:44 pm

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Surf Fishing(Casting)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

koletheman

31

2130

Саб Aпр 21, 2018 1:26 pm

koletheman Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Риболов на риби грабливки

МодераториCOLON saso, Bobi_Brada,  

48

2780

Re: Подвези за СОМ

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на мирни риби

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

29

966

Re: Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивн

Саб Ное 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов од чамец

МодераториCOLON emil.matoski, Bobi_Brada,  

14

664

Re: Iskustvo so sonari

Вто Maј 02, 2017 12:36 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со болонезе

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

38

1776

Re: TICA - БОЛОНЕЗИ - искуства

Чет Сеп 14, 2017 11:19 am

Ribocentar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со фидер

МодераторCOLON  

20

604

Re: Стапови за фидер риболов

Нед Феб 03, 2019 10:31 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч риболов

МодераторCOLON  

14

411

Re: Меч Риболов - SLIDER TEHNI

Пон Jун 27, 2016 11:21 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со штек

МодераторCOLON  

8

127

Re: РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

Пон Сеп 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со директна трска

МодераторCOLON  

3

31

Re: совет за трска?

Чет Aвг 16, 2018 8:52 am

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Натпревари во дисциплина лов на пливка

МодераториCOLON Bobi_Brada,  

32

1093

Re: Svetsko vo plivka - Belgij

Пет Дек 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Морски

МодераториCOLON saso, Digitech,  

55

1689

Re: Morski laf muabet

Пон Aпр 08, 2019 1:19 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања и совети за понеискусни рибари (ПЛИВКА, ФИДЕР, МЕЧ))

МодераторCOLON  

13

143

Re: како да го затегнам влакно

Пет Aвг 24, 2018 8:10 pm

akiribar Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum