www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:23 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS ЛИГА 2018 - ПРОПОЗИЦИИ И КАЛЕНДАР

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

ТафТабиТ

105

1579

Саб. Maр. 31, 2018 8:31 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Портфолио на крапски риболовци во Македонија

Boris

9

872

Саб. Ное. 26, 2016 3:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Re: Резултати од КРАПСКА ЛИГА 2015

Филип

7

852

Пон. Jун. 29, 2015 10:51 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ДРУЖЕЊЕ РИБАР 2011 - Паљурци 2018 год.

marks

2

214

Вто. Oкт. 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти СИГНАЛИЗАТОРИ - ИНДИКАТОРИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 70, 71, 72 ]

Poliz

719

9490

Сре. Oкт. 17, 2018 12:54 am

GoranRibarce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапско Светско првенство 2018 Белград- Ада Циганлија

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Предраг

77

1626

Вто. Oкт. 09, 2018 3:24 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Oficijalni rezultati od Svetsko krapsko 2018 - Belgrad

saso

5

341

Чет. Oкт. 04, 2018 10:06 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Крапски МАШИНКИ (општо)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 125, 126, 127 ]

Spaiva

1268

15929

Сре. Oкт. 03, 2018 8:32 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапска "ХЕМИЈА"

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 44, 45, 46 ]

MaximJaki

453

6796

Пет. Сеп. 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Параболици за крап

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 263, 264, 265 ]

Poliz

2643

26534

Сре. Сеп. 26, 2018 6:12 pm

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Миксеви за бојли

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 75, 76, 77 ]

Dimitar

764

18163

Пон. Сеп. 24, 2018 9:14 am

Dimitar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапски кревет

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

laguna644

130

2184

Чет. Aвг. 02, 2018 12:59 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спод штапиќ

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Trasul

23

612

Пон. Jул. 30, 2018 5:17 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ЛИГА 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 43, 44, 45 ]

Krki

443

7444

Сре. Jул. 11, 2018 1:55 pm

Sportex Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сервис на машини

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

makedonium

13

289

Чет. Jул. 05, 2018 9:28 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS RIP RH :(

Sportex

4

155

Пон. Jун. 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 253 КРАПСКИ КУП ЕЗЕРО СУКИ- БУГАРИЈА 21-24.06.2018

Krki

4

245

Пон. Jун. 25, 2018 10:03 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ОПРЕМА (колки пари-толку музика)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Krki

73

1924

Пон. Jун. 11, 2018 12:51 pm

Sportex Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Меморијален напревар - дружба Гоце Петровски Гишел 2018

Krki

8

289

Пет. Jун. 08, 2018 11:48 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапски ЈАДИЦИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 25, 26, 27 ]

Vardarski

261

3726

Нед. Jун. 03, 2018 5:54 pm

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кастинг Куп Македонија 2018

ТафТабиТ

3

269

Чет. Maј. 31, 2018 7:37 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Обраќање во врска со Крапска лига 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Vasil Kostov

28

520

Чет. Maј. 24, 2018 8:44 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Аматери и професионалци

vasil

2

140

Пон. Maј. 21, 2018 7:02 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ДРУЖБА РИБАР 2011 - БИСТРИЦА 04-06. 05. 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

Krki

120

2028

Пет. Maј. 11, 2018 8:25 am

marks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ДРУЖЕЊЕ ПАЉУРЦИ 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ТафТабиТ

12

464

Пон. Maј. 07, 2018 7:44 pm

akiribar Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Општи информации за крапот и крапскиот риболов

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

67

2155

Пон. Jун. 25, 2018 8:15 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Параболици

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

38

3803

Сре. Сеп. 26, 2018 6:12 pm

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Машинки

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

49

2242

Сре. Oкт. 03, 2018 8:32 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Камп опрема, торби и облека

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

23

1333

Чет. Aвг. 02, 2018 12:59 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Друга Опрема

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

88

5580

Сре. Oкт. 17, 2018 12:54 am

GoranRibarce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мамци и прихрана

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

122

5129

Пет. Сеп. 28, 2018 9:58 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Техника и тактики

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

68

3432

Пон. Aпр. 02, 2018 11:53 am

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпревари

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK,  

155

34740

Вто. Oкт. 30, 2018 9:53 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашања и совети за понеискусни рибари (КРАПСКИ РИБОЛОВ)

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva, marks, martinMK

3

49

Саб. Јан. 18, 2014 8:43 pm

vasil Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до:  
cron