www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 11:30 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [57 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења каква опрема да купам за морски риболов од брг?

blagojkk

0

3850

Сре Aвг 24, 2022 12:41 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Preporaka za spin masinka otporna na solena voda

koletheman

7

10711

Вто Јан 14, 2020 11:10 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лов на октопод

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Boris

10

13249

Пет Ное 22, 2019 1:52 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Морски риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2324252627 ]

Zoki rib.prikazni

262

105532

Пет Сеп 13, 2019 8:11 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Morski laf muabet

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

saso

102

63867

Пет Jун 07, 2019 8:19 am

DigitechВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Lov na Tuna

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

kompir99

56

41556

Пон Дек 17, 2018 11:57 am

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Morski vobleri

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

saso

82

50591

Пон Jун 18, 2018 10:20 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Калитеа

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

koletheman

18

15808

Сре Maј 30, 2018 6:58 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Iglici

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

24

21018

Вто Maј 08, 2018 10:53 am

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Nosenje mamci od doma na more

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

koletheman

13

11606

Вто Aпр 24, 2018 3:44 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Surf Fishing(Casting)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

koletheman

31

21720

Саб Aпр 21, 2018 1:26 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења BANANA FISH !

akiribar

7

6512

Сре Феб 14, 2018 1:32 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Strelka / Bluefish

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

saso

48

26396

Вто Ное 28, 2017 8:54 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лов на краби

Boris

3

4726

Сре Ное 15, 2017 2:34 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Henry Gilbey

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

14

10531

Вто Oкт 24, 2017 9:51 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Soleni videa

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS910111213 ]

saso

129

52816

Вто Oкт 03, 2017 10:51 am

dafeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Morska Pastrmka

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

27

16448

Пет Сеп 22, 2017 11:36 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Novi morski ....

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1213141516 ]

saso

150

56497

Сре Aвг 23, 2017 3:51 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Brancin

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

saso

62

30966

Нед Aвг 20, 2017 8:10 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Polihrono GRCIJA

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ribariste

19

11645

Пет Jул 07, 2017 10:47 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов со харпун

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

MaximJaki

69

32791

Чет Jун 29, 2017 8:43 am

vegaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Barracuda Tour

saso

1

3833

Нед Maј 14, 2017 11:36 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MORSKA TRSKA ZA SITE STILOVI !!!

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

29

15861

Чет Aпр 20, 2017 5:41 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти 100% lovni mamci i taktiki

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

16

10396

Вто Ное 29, 2016 8:56 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дигитална машинка

emil.matoski

2

4149

Пет Ное 04, 2016 11:57 pm

KeltanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [57 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum