www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 9 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4144

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното  мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Атачменти Воблер за костреж

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

Илчо

81

1732

Вто. Ное. 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Najgolemite kostrezi

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

11

411

Вто. Aвг. 11, 2015 3:24 pm

Филип Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS FIIISH

erlik

5

189

Пон. Maј. 11, 2015 3:40 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Начини и искуства

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

howitz

66

1322

Нед. Maј. 04, 2014 11:15 pm

Илчо Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Силиконци,твистери и други ловни мамки за костреж

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Poliz

10

377

Пон. Јан. 06, 2014 12:27 am

dobre2000 Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Стример за костреж

Илчо

4

120

Пон. Aпр. 08, 2013 12:51 am

Илчо Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS КОСТРЕЖ 2012

saso

2

347

Нед. Jул. 29, 2012 10:11 pm

Lepi Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Зошто не ја зима примамката???

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Poliz

12

317

Пон. Aпр. 30, 2012 4:40 pm

kladofora Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Костреж 2011

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

howitz

37

882

Пон. Aпр. 09, 2012 11:14 am

nenad Види го последното  мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 9 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron