www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 11:24 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [22 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења KLEN 2019

bube

3

9125

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Охридски Клен од брег

koletheman

0

3904

Нед Jул 15, 2018 11:28 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen 2017 galerija

CTS-klen

0

3447

Пон Aвг 14, 2017 10:39 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Одстранување на предните трокуки на малите воблери и цикади

koletheman

1

3940

Пет Jул 14, 2017 7:54 pm

RibocentarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na vobler

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Keltan

108

48260

Сре Maј 17, 2017 10:27 am

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Клен на кашика

FisherKing

7

5793

Нед Дек 04, 2016 9:14 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na vestacki musicki

igork

5

5026

Саб Jун 25, 2016 10:37 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Клен на силиконец

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

10

7860

Нед Jун 12, 2016 12:27 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рана пролет...

Dimitar

2

4083

Пон Maр 30, 2015 2:15 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen 2015

kompir99

0

3406

Чет Јан 01, 2015 3:28 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Капиталци..

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

howitz

74

32193

Сре Дек 10, 2014 9:08 pm

leunovoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na povrsinec

kompir99

2

4386

Сре Ное 05, 2014 8:37 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na Savage Gear 4play

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

14

9609

Саб Jун 07, 2014 8:54 pm

macko903Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења klen na Kozjak

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

35

16430

Пет Aпр 05, 2013 9:05 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na pec

Piksi man

7

5214

Вто Феб 26, 2013 1:47 am

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења lov na klen so cikada

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

tapa

13

7686

Пон Феб 04, 2013 5:11 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Активност на студено време-клен

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Poliz

16

9142

Сре Дек 26, 2012 4:11 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КЛУБ - НАД- 3- килограми.

okiribar

2

3803

Пет Ное 30, 2012 8:14 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти КЛЕН 2012

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

20

11747

Пет Ное 02, 2012 10:41 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Клуб -над 2 килограми

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Boris

30

13540

Пет Jун 15, 2012 9:30 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Klen na Debar

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Digitech

19

10215

Пет Jул 22, 2011 12:59 pm

bubeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Клен 2011 Галерија

howitz

1

2905

Чет Jун 16, 2011 3:10 pm

LepiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [22 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum