www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 30 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Атачменти oprema za som

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

35

1070

Саб. Maј. 26, 2018 2:10 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS kako treba da raboti trska za som

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

saso

106

2301

Сре. Ное. 09, 2016 10:25 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS koj keder e najdobar?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

11

282

Вто. Maр. 08, 2016 11:08 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Начин на чување и пренос на кедери

Boris

6

191

Вто. Maр. 08, 2016 9:41 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS vardarski kamenjari i tinjari

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

10

225

Нед. Maр. 06, 2016 9:43 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Som na ziv mamec

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

kompir99

22

930

Саб. Maр. 05, 2016 10:45 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS mashinka za som

akiribar

3

128

Саб. Maр. 05, 2016 5:00 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS JADICI ZA SOM

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

akiribar

37

681

Саб. Maр. 05, 2016 3:29 am

Баџо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS abu garcia-ATOM

akiribar

2

106

Чет. Maр. 03, 2016 5:40 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Подводна снимка на Сом,Крап .

okiribar

1

109

Чет. Ное. 26, 2015 12:40 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ТОП 100

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

27

769

Пон. Jул. 13, 2015 1:55 pm

Fiksna Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Vobleri za som

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

saso

65

1543

Сре. Maј. 27, 2015 11:17 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Разни поучни видеа

Boris

6

129

Вто. Maј. 26, 2015 9:26 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Силиконци ,џигови за сом

Poliz

6

301

Пон. Maј. 25, 2015 9:25 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Podesuvanje na kocnicata na masinka za som

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Keltan

78

885

Нед. Јан. 25, 2015 1:36 am

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Som na Ebro - video

saso

9

282

Саб. Јан. 10, 2015 4:53 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Som 2015

kompir99

1

187

Чет. Јан. 08, 2015 5:44 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS SOM vs SOM (ILI NESTO DRUGO)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

kompir99

25

589

Сре. Ное. 19, 2014 11:42 am

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS SOM 2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

s.vuk.

17

847

Нед. Oкт. 05, 2014 5:58 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS oktopod suknjicka za som

saso

5

229

Чет. Jун. 26, 2014 12:20 am

s.vuk. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS DAM EFZ 45 GR ZA SOM

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Poliz

78

1171

Пон. Jун. 09, 2014 11:58 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Svetski rekord na som-ALBINO

CTS-klen

2

198

Сре. Ное. 27, 2013 12:19 pm

koki-baba Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Mesecina,faktor ili ne ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Keltan

11

413

Вто. Сеп. 03, 2013 11:19 am

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS sega mu e majkata :)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

ico baits

31

980

Вто. Aвг. 20, 2013 11:16 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Som VS Ptica

Stefan

6

217

Пон. Дек. 17, 2012 7:25 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 30 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: