www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 2:45 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [19 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Raglou

FisherKing

7

11434

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL silikonci

saso

3

5830

Пон Дек 24, 2018 12:40 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како се монтира џиг глава на силиконец

saso

6

6528

Пон Maј 07, 2018 10:34 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VIDA glavinjari

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

saso

72

36401

Нед Aпр 08, 2018 10:12 am

VidaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Savage gear

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

saso

32

18705

Вто Jул 25, 2017 4:34 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala

caparius

2

4430

Чет Maј 18, 2017 9:25 am

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fiiish - Black minnow

saso

2

4390

Нед Јан 08, 2017 11:42 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Орка

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

21

13501

Сре Maр 09, 2016 3:28 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadici za silikonci

saso

4

5027

Саб Сеп 12, 2015 3:35 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Delalande

saso

4

4997

Саб Jун 27, 2015 12:45 pm

AntonioВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Keitech

saso

3

4791

Сре Феб 11, 2015 10:50 am

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Џигови и Силиконци

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

howitz

60

30226

Вто Феб 10, 2015 12:44 pm

batoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fish arrow

saso

0

3482

Вто Феб 10, 2015 12:18 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГЛАВИЊАРИ

ico baits

6

5224

Вто Ное 18, 2014 12:35 am

s.vuk.Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења DropShot Систем

Илчо

3

4034

Нед Јан 06, 2013 2:46 am

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења American Dream :)

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Crucial

21

12249

Пет Јан 04, 2013 1:13 am

fisherman.m.Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Bottom Walker

Boris

3

4136

Пон Oкт 29, 2012 8:08 pm

Cyco DuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Какви силиконци користите

Antonio

3

4083

Пон Oкт 29, 2012 7:53 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Patriot Geru silikonske varalice

Brus

5

4661

Нед Aпр 01, 2012 8:27 pm

BrusВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [19 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum