www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 17 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Како се монтира џиг глава на силиконец

saso

6

388

Пон. Maј. 07, 2018 10:34 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VIDA glavinjari

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

saso

72

2330

Нед. Aпр. 08, 2018 10:12 am

Vida Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Savage gear

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

32

837

Вто. Jул. 25, 2017 4:34 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Rapala

caparius

2

91

Чет. Maј. 18, 2017 9:25 am

caparius Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Fiiish - Black minnow

saso

2

178

Нед. Јан. 08, 2017 11:42 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Орка

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

21

600

Сре. Maр. 09, 2016 3:28 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Jadici za silikonci

saso

4

221

Саб. Сеп. 12, 2015 3:35 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Delalande

saso

4

156

Саб. Jун. 27, 2015 12:45 pm

Antonio Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Keitech

saso

3

114

Сре. Феб. 11, 2015 10:50 am

nenad Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Џигови и Силиконци

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

howitz

60

1160

Вто. Феб. 10, 2015 12:44 pm

bato Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Fish arrow

saso

0

66

Вто. Феб. 10, 2015 12:18 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ГЛАВИЊАРИ

ico baits

6

179

Вто. Ное. 18, 2014 12:35 am

s.vuk. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS DropShot Систем

Илчо

3

148

Нед. Јан. 06, 2013 2:46 am

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS American Dream :)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Crucial

21

450

Пет. Јан. 04, 2013 1:13 am

fisherman.m. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Bottom Walker

Boris

3

148

Пон. Oкт. 29, 2012 8:08 pm

Cyco Dule Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Какви силиконци користите

Antonio

3

129

Пон. Oкт. 29, 2012 7:53 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Patriot Geru silikonske varalice

Brus

5

151

Нед. Aпр. 01, 2012 8:27 pm

Brus Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 17 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: