www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 42 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS SMITH NIAKIS I AR-S SPINERI (BLINKERI)

leunovo

7

257

Вто. Maј. 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Рон Томсон

ТафТабиТ

0

97

Вто. Ное. 21, 2017 11:31 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS SPINNERBAIT

ТафТабиТ

6

172

Вто. Ное. 21, 2017 11:26 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кинески Jig-ови

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

bato

19

464

Пет. Jун. 30, 2017 8:57 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти LAV

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

pirati

31

809

Нед. Aпр. 02, 2017 2:12 pm

leunovo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Rotex spineri - Savage Gear

saso

4

87

Чет. Maр. 30, 2017 11:25 pm

nenad Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Mepps cyclops

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

44

1149

Чет. Maр. 30, 2017 4:52 am

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Blue Fox minnow spin

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

FisherKing

10

278

Чет. Maр. 30, 2017 4:50 am

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ..JAXON..

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

12

270

Сре. Maр. 29, 2017 8:22 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS TIEMCO Lightning Wobbler

leunovo

9

270

Вто. Maр. 28, 2017 7:47 pm

sinooksk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Abalon blinkeri

saso

2

51

Вто. Maр. 28, 2017 7:32 pm

sinooksk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Модели на DAM и нивна намена

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

45

922

Пет. Дек. 16, 2016 8:36 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Byron Tomy

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

FisherKing

10

204

Саб. Ное. 26, 2016 3:39 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS betmen-shishmish

akiribar

1

105

Сре. Maр. 30, 2016 9:54 pm

tapa Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Abu Garcia TOBY ( Abu Toby )

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

46

1109

Вто. Феб. 16, 2016 1:19 pm

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VERTIGO V-BLADE

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

leunovo

13

301

Саб. Јан. 30, 2016 8:54 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS МEPPS

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

FisherKing

19

538

Нед. Дек. 06, 2015 12:20 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spinmad

saso

0

62

Чет. Jун. 04, 2015 2:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Panther Martin

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Илчо

22

447

Вто. Aпр. 14, 2015 6:52 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Како да се светнат старите метални мамци

saso

5

197

Чет. Maр. 12, 2015 7:29 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Brzotrz(cikada)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

kompir99

40

854

Нед. Феб. 01, 2015 5:38 pm

leunovo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS mamci so led dioda

akiribar

8

212

Нед. Дек. 28, 2014 11:24 pm

zoran-usi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Кастмастери

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

tapa

14

401

Сре. Ное. 19, 2014 11:48 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Blue Fox

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

10

354

Пон. Ное. 03, 2014 1:01 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СТАРО ЖЕЛЕЗО..блинкери-кашики-мамци и разни тракатанци

okiribar

5

236

Чет. Jул. 17, 2014 1:04 am

spiro_jas Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 42 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron