www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:06 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 143 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4151

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Evtini vobleri od Aliexpress

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

zorantrajkovskisk

17

454

Нед. Дек. 09, 2018 11:22 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти NIK VOBLERI

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

leunovo

78

1412

Сре. Ное. 28, 2018 2:59 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Vobleri ZEKA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 47, 48, 49 ]

kircask

482

12000

Сре. Ное. 28, 2018 2:22 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Нови воблери во колекцијата

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

jontra_man

43

1030

Пон. Ное. 26, 2018 8:44 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kako se raboti so Vobler . . . .

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Keltan

13

378

Нед. Oкт. 14, 2018 12:39 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Vobleri UJKA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

FisherKing

75

1794

Нед. Oкт. 14, 2018 7:41 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Savage Gear vobleri

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

10

287

Саб. Aвг. 11, 2018 9:15 am

aleks Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Megabass

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 13, 14, 15 ]

saso

140

2879

Вто. Maј. 22, 2018 9:29 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kineski povekjedelen vobler MULTI SEGMENT

koletheman

0

67

Саб. Aпр. 21, 2018 1:07 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти RAPALA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 15, 16, 17 ]

FisherKing

162

4227

Нед. Феб. 18, 2018 12:23 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти DUO

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 34, 35, 36 ]

saso

352

6484

Чет. Јан. 11, 2018 4:51 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS LAZART

leunovo

1

67

Саб. Дек. 02, 2017 3:48 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Yogi дводелни

koletheman

6

110

Нед. Ное. 26, 2017 9:56 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 2Pike

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

35

1045

Вто. Aпр. 11, 2017 11:53 am

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Галерија : Домашно производство

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 53, 54, 55 ]

howitz

547

8860

Пон. Aпр. 10, 2017 10:24 am

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Z-Wobbler

saso

9

177

Пет. Aпр. 07, 2017 10:18 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Ruzno pace

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

FisherKing

38

1158

Пет. Aпр. 07, 2017 8:27 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VOBLER INVADER pobednik vo inovacija 2017

akiribar

2

78

Сре. Aпр. 05, 2017 8:28 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Namotuvanje konec na masinka

CTS-klen

2

123

Сре. Maр. 29, 2017 5:10 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS JACK FIN

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

24

504

Пон. Феб. 20, 2017 8:25 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Krundza

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

kompir99

47

1136

Пет. Јан. 27, 2017 1:44 am

PERUN Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Duel Hardcore

saso

8

298

Сре. Јан. 25, 2017 6:21 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Dankraft

saso

3

146

Сре. Јан. 25, 2017 6:15 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Yo Zuri

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

kompir99

36

1019

Сре. Јан. 25, 2017 6:14 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS pontoon 21

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

kompir99

21

690

Пон. Дек. 26, 2016 12:55 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 143 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: