www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:48 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 33 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS КАКВИ КОНЦИ ИМАМЕ ВО МАКЕДОНИЈА ?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

rip

54

1028

Чет. Jун. 21, 2018 3:44 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Се што сакавте да знаете за флуокарбонот

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

46

679

Нед. Ное. 26, 2017 3:56 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Daiwa j braid

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

limun75

14

339

Нед. Aвг. 13, 2017 12:08 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Power Pro - Original / Fake

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

20

216

Пон. Aпр. 03, 2017 3:41 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Lip Grip

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Илчо

19

405

Чет. Maр. 30, 2017 5:40 pm

nenad Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Плетеница

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

FisherKing

138

2512

Саб. Maр. 25, 2017 10:06 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spoj petenica so fluocarbon

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

38

720

Чет. Дек. 01, 2016 1:16 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Shimano Kariki Braid

limun75

0

70

Чет. Дек. 01, 2016 6:03 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Кутија за воблери / торбица

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ljupce

11

407

Нед. Oкт. 02, 2016 8:22 pm

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Decoy

saso

2

146

Чет. Aвг. 18, 2016 12:03 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VARIVAS плетеници

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

sinooksk

12

384

Пет. Jун. 10, 2016 9:31 pm

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Berkley Fireline

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

11

130

Чет. Maр. 03, 2016 4:00 pm

sasokone Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Berkley Whiplash CAMO

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Poliz

20

305

Сре. Maр. 02, 2016 9:32 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spasuvac na Vobleri ,kasiki . . ..

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Keltan

19

759

Пон. Феб. 29, 2016 2:03 pm

leunovo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS fluorokarbon

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

kompir99

138

1547

Чет. Феб. 18, 2016 12:34 am

pirati Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Duo lock kopci

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

saso

59

1100

Вто. Феб. 16, 2016 2:06 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Ednokraki jadici (ami hooks)

kompir99

9

240

Пет. Ное. 27, 2015 3:41 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Berkley NanoFil

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 13, 14, 15 ]

Филип

140

2145

Вто. Ное. 24, 2015 3:12 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Предвез сајла - направи сам

saso

8

320

Нед. Ное. 15, 2015 2:23 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS YGK pletenici Japan

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

CTS-klen

18

269

Пон. Сеп. 14, 2015 8:00 pm

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Резултати од тестирање на плетеници, монофили и ФК

Филип

0

99

Вто. Aвг. 25, 2015 8:55 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Berkley® Black Velvet

Keltan

8

180

Сре. Oкт. 29, 2014 5:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Trokraki jadici

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

37

499

Чет. Aпр. 17, 2014 10:54 am

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS XZOGA JIGGING PE

sinooksk

6

156

Чет. Феб. 20, 2014 1:03 am

pirati Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Sufix

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

27

539

Сре. Дек. 18, 2013 11:19 am

saso Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 33 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron