www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 111 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4151

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Pontoon21 psychogun custom rod

limun75

5

207

Пон. Oкт. 29, 2018 2:02 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Daiwa exceller 2500 LT

limun75

2

91

Пон. Oкт. 22, 2018 8:23 pm

MIHALI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти ДАИВА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 18, 19, 20 ]

Филип

191

5116

Саб. Jун. 16, 2018 6:01 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Shimano masinki - Stella, T.P. .....

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

saso

74

1938

Сре. Јан. 24, 2018 1:08 am

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kako i od sto se napraveni nasite trski

saso

6

299

Саб. Јан. 20, 2018 5:06 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Shimano Ultegra c3000

limun75

2

104

Сре. Дек. 20, 2017 6:15 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Okuma

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Филип

39

752

Нед. Ное. 26, 2017 4:46 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Shimano exsence 4000M XG

saso

7

193

Нед. Ное. 26, 2017 4:41 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS MG Servis - Beograd

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

26

623

Пет. Ное. 03, 2017 5:25 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Sportex

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

kompir99

30

1024

Нед. Oкт. 15, 2017 11:03 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS DAIWA 14 MORETHAN 2510R-PE

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

leunovo

24

510

Саб. Oкт. 14, 2017 8:25 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Препорака на должина за спин телескоп за мали потоци и реки

koletheman

1

103

Пет. Oкт. 06, 2017 9:14 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Abu Garcia Revo Insore 4000

FisherKing

3

158

Вто. Jул. 04, 2017 10:33 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Major Craft

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

kompir99

31

840

Саб. Maј. 13, 2017 7:12 am

zasov Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ZENAQ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

saso

111

1734

Чет. Maј. 04, 2017 8:45 am

leunovo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Okuma Azores

saso

2

105

Нед. Aпр. 30, 2017 8:00 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Xzoga

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

saso

78

1571

Пон. Aпр. 10, 2017 5:11 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Трска за спин

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Филип

13

488

Пет. Aпр. 07, 2017 5:36 pm

VlatCo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Teleskop spin trska

tsimonovski

9

270

Пет. Aпр. 07, 2017 7:25 am

VlatCo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Трска за спин

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 47, 48, 49 ]

Филип

482

8065

Пет. Maр. 24, 2017 5:51 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS New Saltiga 4500 H

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

saso

39

751

Сре. Јан. 18, 2017 12:02 am

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Megabass spin trski

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

saso

55

1054

Пет. Јан. 13, 2017 8:56 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS New Penn ....

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

23

569

Сре. Дек. 14, 2016 3:38 pm

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Van Staal

saso

9

368

Вто. Дек. 13, 2016 9:39 pm

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Daiko

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

CTS-klen

40

809

Саб. Дек. 03, 2016 8:53 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 111 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови and 2 гости


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: