www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 20, 2021 3:58 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ПРАВИЛНИК ЗА СПИН ЛИГА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Филип

40

12337

Сре Феб 21, 2018 10:59 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Упатство за вадење на спортска легитимација

Филип

0

2168

Саб Сеп 20, 2014 2:46 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako se raboti so Vobler . . . .

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Keltan

15

6868

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Raglou

FisherKing

7

4561

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трска за спин

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 45 46 47 48 49 ]

Филип

487

69677

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Handmade vobler

predrag1988

0

1689

Нед Дек 22, 2019 1:59 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

FisherKing

144

34520

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења TRSKA za UL SPIN

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

13

5563

Вто Oкт 29, 2019 12:21 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Evtini vobleri od Aliexpress

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

zorantrajkovskisk

25

10076

Вто Oкт 22, 2019 3:02 pm

Jelo Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

predrag1988

8

6288

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДАИВА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 17 18 19 20 21 ]

Филип

206

47834

Пет Aвг 30, 2019 9:19 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти NIK VOBLERI

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

leunovo

79

23043

Сре Aвг 28, 2019 11:35 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mag drive или систем на тежински трансфер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

13

6344

Сре Aвг 28, 2019 11:33 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major Craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

kompir99

33

11552

Сре Aвг 28, 2019 11:31 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења vardarski kamenjari i tinjari

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

12

6018

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major craft 662L Fintail 2-10

predrag1988

2

2453

Саб Jун 15, 2019 8:58 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спин лига 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Boris

63

19944

Чет Maр 21, 2019 9:38 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења tehnika na frlanje / Ito craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

12

7354

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KLEN 2019

bube

3

3807

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СВЕТСКО ПРВЕНСТВО СПИН 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

leunovo

15

6723

Вто Maр 05, 2019 11:48 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти DUO

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

saso

354

54524

Пон Maр 04, 2019 1:48 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алки на воблер...

makedonium

4

2999

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenad Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пуштени штуки во македонски езера

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

erlik

20

9136

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ezero Vrba Gacko

predrag1988

2

2677

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sufix

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

29

11780

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75 Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLON saso,  

47

2240

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLON saso,  

112

2929

Re: Трска за спин

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLON saso,  

146

7404

Re: Kako se raboti so Vobler .

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLON saso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLON saso,  

19

276

Re: Raglou

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLON saso,  

33

1000

Re: Плетеница

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLON saso,  

30

661

Re: vardarski kamenjari i tinj

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLON saso,  

22

391

Re: KLEN 2019

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLON saso,  

17

277

Re: tehnika na frlanje / Ito c

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLON saso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLON saso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLON saso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum