www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 04, 2023 11:44 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ПРАВИЛНИК ЗА СПИН ЛИГА

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Филип

40

21179

Сре Феб 21, 2018 10:59 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Упатство за вадење на спортска легитимација

Филип

0

3570

Саб Сеп 20, 2014 2:46 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako se raboti so Vobler . . . .

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Keltan

15

11461

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Raglou

FisherKing

7

7797

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трска за спин

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4546474849 ]

Филип

487

130153

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Handmade vobler

predrag1988

0

3210

Нед Дек 22, 2019 1:59 pm

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Плетеница

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

FisherKing

144

58669

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TRSKA za UL SPIN

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

13

9615

Вто Oкт 29, 2019 12:21 am

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Evtini vobleri od Aliexpress

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

zorantrajkovskisk

25

16234

Вто Oкт 22, 2019 3:02 pm

JeloВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

predrag1988

8

10029

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиДАИВА

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1718192021 ]

Филип

206

79345

Пет Aвг 30, 2019 9:19 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиNIK VOBLERI

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

leunovo

79

37401

Сре Aвг 28, 2019 11:35 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mag drive или систем на тежински трансфер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

13

10373

Сре Aвг 28, 2019 11:33 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major Craft

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

kompir99

33

18848

Сре Aвг 28, 2019 11:31 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења vardarski kamenjari i tinjari

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

12

9327

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major craft 662L Fintail 2-10

predrag1988

2

4077

Саб Jун 15, 2019 8:58 am

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спин лига 2019

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Boris

63

33154

Чет Maр 21, 2019 9:38 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења tehnika na frlanje / Ito craft

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

12

11765

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења KLEN 2019

bube

3

6155

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СВЕТСКО ПРВЕНСТВО СПИН 2019

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

leunovo

15

10904

Вто Maр 05, 2019 11:48 am

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења АтачментиDUO

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS3233343536 ]

saso

354

98476

Пон Maр 04, 2019 1:48 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алки на воблер...

makedonium

4

4940

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenadВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пуштени штуки во македонски езера

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

erlik

20

14864

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ezero Vrba Gacko

predrag1988

2

4403

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sufix

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

29

18296

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLONsaso,  

47

2240

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Чет Сеп 05, 2019 9:31 am

predrag1988Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLONsaso,  

112

2929

Re: Трска за спин

Нед Феб 02, 2020 9:42 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLONsaso,  

146

7404

Re: Kako se raboti so Vobler .

Пет Jул 10, 2020 9:26 pm

vladic3110Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLONsaso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLONsaso,  

19

276

Re: Raglou

Чет Maр 05, 2020 1:32 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLONsaso,  

33

1000

Re: Плетеница

Саб Дек 14, 2019 10:15 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLONsaso,  

30

661

Re: vardarski kamenjari i tinj

Саб Jун 29, 2019 6:58 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLONsaso,  

22

391

Re: KLEN 2019

Сре Maр 06, 2019 9:58 am

makedoniumВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLONsaso,  

17

277

Re: tehnika na frlanje / Ito c

Нед Maр 17, 2019 7:39 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLONsaso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLONsaso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLONsaso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

KeltanВиди го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum