www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 23, 2019 12:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ПРАВИЛНИК ЗА СПИН ЛИГА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Филип

40

511

Сре Феб 21, 2018 10:59 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Упатство за вадење на спортска легитимација

Филип

0

185

Саб Сеп 20, 2014 2:46 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

predrag1988

1

45

Пет Феб 22, 2019 2:36 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СВЕТСКО ПРВЕНСТВО СПИН 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

leunovo

14

296

Чет Феб 21, 2019 6:38 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДАИВА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 17 18 19 20 21 ]

Филип

202

5618

Сре Феб 20, 2019 9:25 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Спин лига 2019

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Boris

52

1046

Чет Феб 14, 2019 8:11 pm

MIHALI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Алки на воблер...

makedonium

4

140

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenad Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Evtini vobleri od Aliexpress

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

zorantrajkovskisk

24

767

Чет Јан 17, 2019 9:20 pm

Volcko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пуштени штуки во македонски езера

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

erlik

20

750

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Major Craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

kompir99

32

1053

Пет Јан 11, 2019 1:03 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ezero Vrba Gacko

predrag1988

2

143

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sufix

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

29

802

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трска за спин

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 45 46 47 48 49 ]

Филип

485

8364

Саб Јан 05, 2019 10:51 pm

Volcko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења tehnika na frlanje / Ito craft

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

10

656

Пет Јан 04, 2019 8:27 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mavrovski ubavici

saso

2

183

Пет Јан 04, 2019 5:32 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

saso

49

2072

Нед Дек 30, 2018 10:17 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mag drive или систем на тежински трансфер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

12

465

Нед Дек 30, 2018 1:29 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL silikonci

saso

3

152

Пон Дек 24, 2018 12:40 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења UL - Ултра лајт

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

18

706

Пон Дек 24, 2018 10:38 am

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Кутија за воблери / торбица

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ljupce

14

698

Пет Дек 21, 2018 7:14 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Raglou

FisherKing

5

199

Пет Дек 21, 2018 6:40 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штука - подводни снимки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

17

903

Чет Дек 13, 2018 12:24 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Longin Jinpen

saso

1

96

Чет Дек 13, 2018 12:46 am

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења LAZART

leunovo

2

162

Сре Дек 12, 2018 10:00 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти NIK VOBLERI

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

leunovo

78

1646

Сре Ное 28, 2018 2:59 pm

saso Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Спин општо, натпревари и купови

МодераториCOLON saso,  

47

2221

Re: СПИН КУПОВИ НА БАЛКАН

Пет Феб 22, 2019 2:36 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трски и машинки

МодераториCOLON saso,  

111

2918

Re: ДАИВА

Сре Феб 20, 2019 9:25 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Воблери

МодераториCOLON saso,  

145

7396

Re: Алки на воблер...

Пет Феб 01, 2019 5:43 pm

nenad Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Метални мамци (блинкери, спинери, цикади)

МодераториCOLON saso,  

42

692

Re: SMITH NIAKIS I AR-S SPINER

Вто Maј 22, 2018 9:26 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Силикони и твистери

МодераториCOLON saso,  

19

274

Re: UL silikonci

Пон Дек 24, 2018 12:40 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Конци и друг спининг прибор

МодераториCOLON saso,  

33

994

Re: Sufix

Пон Јан 07, 2019 11:41 am

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

МодераториCOLON saso,  

30

659

Re: oprema za som

Саб Maј 26, 2018 2:10 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на клен

МодераториCOLON saso,  

21

387

Охридски Клен од брег

Нед Jул 15, 2018 11:28 pm

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на пастрмка

МодераториCOLON saso,  

17

275

Re: Ezero Vrba Gacko

Чет Јан 10, 2019 9:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на штука

МодераториCOLON saso,  

18

259

Re: Пуштени штуки во македонск

Пет Јан 11, 2019 4:48 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на костреж

МодераторCOLON saso

9

237

Re: Воблер за костреж

Вто Ное 08, 2016 10:56 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на други грабливки

МодераторCOLON saso

8

95

Re: Thailand - egzoticni

Пон Oкт 31, 2016 5:43 pm

Keltan Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum