www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 28, 2021 8:37 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  [ 141 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 6 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Што треба, а што не треба да има на Форум ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Boris

41

8437

Пет Maр 04, 2016 12:28 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења приход - расход во МРФ вака јавно некој да помогне ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

tapa

67

12645

Пет Aпр 26, 2019 6:04 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лаф муабет

Филип

1

1528

Вто Феб 12, 2019 8:06 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СМЕШНИ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧКИ ВО РИБОЛОВОТ

PERUN

5

2147

Сре Aвг 15, 2018 10:00 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења (DOKUMENTAREN FILM) stradni od voda-stradni za voda

akiribar

0

1269

Саб Maр 17, 2018 1:53 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јазовири

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

13

3773

Пет Јан 05, 2018 10:12 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог проекти за подобра иднина на македонскиот риболов

Boris

5

2176

Чет Дек 28, 2017 9:30 am

kircask Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako da ne go nosam po riba???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

borce

10

2828

Пет Jун 23, 2017 9:35 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Најчудни места каде што сте биле по риба во Македонија.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

howitz

10

2583

Пон Maр 27, 2017 8:42 pm

howitz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Болест кај рибите (рани)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

sasokone

13

2929

Пет Јан 27, 2017 10:52 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Ribarsko vozilo / camec

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

17

3543

Чет Јан 12, 2017 4:32 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Што си купивте / сакате да си купите

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

howitz

17

3181

Вто Јан 10, 2017 8:42 am

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Луд умора нема

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

12

2625

Нед Дек 04, 2016 3:17 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pomos za elek za vo camec

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

borce

12

3023

Саб Ное 26, 2016 3:34 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Можност за крапска вода

ace penja

3

1385

Пон Oкт 17, 2016 10:20 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења RIBARSKI MOBILEN TELEFON !

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

akiribar

38

5513

Саб Aвг 20, 2016 3:47 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Опасности од подводни струи

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boris

10

2351

Саб Aвг 13, 2016 12:52 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Комерцијална вода

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

vasil

17

2881

Вто Maј 31, 2016 4:21 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваши улови со ,,несекојдневни" мамци

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

GoranRibarce

27

4469

Пет Aпр 08, 2016 10:03 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења IN MEMORIAM

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

marks

12

2890

Пет Maр 18, 2016 1:17 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Акваристиката како дел од нашата пасија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 24 25 26 27 28 ]

SantaFe

271

25391

Пон Maр 07, 2016 8:30 pm

Daniel Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Банирани членови

GRUPA NA MODERATORI

0

1339

Чет Maр 03, 2016 12:49 pm

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ring

Keltan

8

2191

Сре Maр 02, 2016 12:31 am

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења tipovi na lovenje :)

Bojan ribar

0

1194

Вто Maр 01, 2016 2:35 am

Bojan ribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибите имаат меморија од 3 секунди - мит или реалност?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Филип

60

9034

Пон Феб 29, 2016 8:09 pm

ico baits Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 141 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 5 6 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum