www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема  [ 233 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4151

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Продавам Prologic C3 3.60 3lb i 2.75lb

borce

0

37

Пон. Дек. 03, 2018 3:07 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам трски Daiwa

vasil

1

151

Нед. Дек. 02, 2018 8:17 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS jaxon xt pro 3.90m 3lb

mario.p

0

45

Нед. Дек. 02, 2018 2:28 pm

mario.p Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ОПРЕМА

marks

1

198

Чет. Сеп. 20, 2018 2:31 am

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS kolibri k210 lotka

srdbregalnica

7

262

Чет. Aвг. 30, 2018 8:57 am

srdbregalnica Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам свингери

vasil

0

72

Пет. Aвг. 24, 2018 6:54 am

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Адаптери

vasil

4

175

Пет. Aвг. 24, 2018 6:47 am

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чамец 4м

bube

1

132

Сре. Jун. 20, 2018 2:39 pm

bube Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Одлични воблери

Boris

3

200

Пон. Jун. 11, 2018 1:10 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Снаг барови

vasil

0

91

Саб. Maј. 26, 2018 3:20 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спортски (Outdoor) Часовник

Boris

0

101

Пет. Maј. 11, 2018 11:44 am

Boris Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Nash - Siren S5R Bite Alarms x4 + Receiver

ТафТабиТ

1

76

Сре. Maј. 09, 2018 4:16 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Се продава крапска опрема | Bigbaitrunner | Prologic

howitz

0

113

Сре. Maј. 02, 2018 7:49 pm

howitz Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Mad Maverick 13f 3.5lbs x 3 kom

Stefan

2

220

Саб. Aпр. 07, 2018 9:26 pm

Stefan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате CC Moore Pacific Tuna 5 kg mix

Stefan

1

136

Саб. Aпр. 07, 2018 9:25 pm

Stefan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Prodavam Daiwa Luvias 12 - 3012 H

s.vuk.

1

199

Пет. Феб. 16, 2018 2:51 pm

s.vuk. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Се продава крапска опрема

sinooksk

1

223

Пон. Јан. 08, 2018 11:20 am

makedonium Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Krapski olova gripa.. :)

ico baits

1

147

Саб. Дек. 30, 2017 10:00 pm

ico baits Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Туба Formax за трансппрт на трски

limun75

1

108

Вто. Дек. 26, 2017 5:13 pm

limun75 Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Машинка (орша) Black Master 3000

limun75

3

248

Сре. Дек. 20, 2017 10:42 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Megabass / Rapala / Storm / Salmo / Imakatsu

saso

6

160

Пон. Дек. 18, 2017 7:58 pm

saso Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Ryobi Zauber 2000

limun75

2

210

Сре. Дек. 13, 2017 2:20 pm

limun75 Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Продавам машинки

vasil

3

239

Нед. Дек. 10, 2017 8:14 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате se prodava camec elan 410

goran_ohrid

1

223

Вто. Ное. 07, 2017 12:28 am

goran_ohrid Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Feeder trska

filip030682

3

260

Нед. Ное. 05, 2017 6:03 pm

filip030682 Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 233 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: