www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на тематаИспрати нова тема  [ 34 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4153

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Kupuvam Tomos automatik

saso

1

134

Саб. Jул. 21, 2018 11:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Dam bologna 5m vrv I podvrv.

zmija

0

70

Вто. Jун. 05, 2018 1:05 pm

zmija Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам речни воблери длабокоронци

Boris

0

73

Пон. Maј. 14, 2018 11:02 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS morski vobleri

ribariste

1

75

Саб. Jул. 01, 2017 8:19 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Valkein Horizard Wi

macko903

0

83

Пет. Maј. 26, 2017 3:02 pm

macko903 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Ujka Bally Denser

kompir99

0

130

Сре. Maј. 17, 2017 7:27 pm

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam rod pod signalizatori i svingeri

Stefan

1

76

Нед. Maј. 07, 2017 10:36 am

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спод трска

Boris

6

173

Пет. Maр. 31, 2017 11:21 pm

Spaiva Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam ranec

vlatko

3

249

Вто. Феб. 21, 2017 5:14 pm

Sportex Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam BBC LC

charlie

0

84

Пет. Дек. 23, 2016 8:51 pm

charlie Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Kupuvam del za Colmoc 6.5 m

kompir99

5

234

Пон. Ное. 14, 2016 12:05 pm

ribarce Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Купувам трски

vasil

3

293

Нед. Ное. 13, 2016 9:49 am

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Kupuvam krapska oprema

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Stefan

14

589

Вто. Jун. 28, 2016 6:26 pm

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам воблери Valkein Horizard или LUCKY CRAFT cra-pea

macko903

2

117

Пон. Jун. 27, 2016 2:36 am

pirati Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam morski vobleri i jiggovi

zorantrajkovskisk

1

143

Пон. Maј. 16, 2016 1:56 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam 11ka ili 12ka roler

risteto

3

176

Саб. Aпр. 30, 2016 8:05 pm

solar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS FORMULA

ribariste

0

164

Пон. Ное. 23, 2015 9:01 am

ribariste Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kupuvam ribarski amblemi / nasivki

saso

7

317

Пон. Oкт. 26, 2015 9:32 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам Shimano Big Baitrunner M

vasil

0

131

Сре. Oкт. 21, 2015 6:03 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Сигнализатори со база

fiko

3

348

Нед. Сеп. 27, 2015 6:53 pm

fiko Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапски машинки

ljupce

3

224

Вто. Сеп. 15, 2015 1:42 pm

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Каде може да се купат бојли?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

frontier

14

326

Пон. Aвг. 17, 2015 8:59 pm

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарка AFTM 5/6

belosija

0

97

Нед. Jун. 28, 2015 11:24 am

belosija Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Тубa зa спин трскa

limun75

3

142

Сре. Jун. 17, 2015 9:51 am

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам Бојли за Дојран

Иван

0

145

Чет. Maј. 21, 2015 5:44 pm

Иван Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 34 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: