www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:40 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 40 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Атачменти Morski specijaliteti

saso

4

203

Вто. Сеп. 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS riba rok na traenje

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

10

277

Чет. Aпр. 07, 2016 8:22 pm

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS НАЈВКУСНА РИБA

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

ilija

111

2235

Нед. Ное. 29, 2015 6:02 pm

Daniel Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS шо за јадење ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

spiro_jas

21

244

Пон. Феб. 09, 2015 8:29 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Репортажа од мојот излет

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Krki

18

268

Саб. Јан. 31, 2015 10:35 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крап на 1001 начин...

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

sasoj

16

289

Нед. Oкт. 12, 2014 12:06 pm

Stole Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Полнет ..КРАП..со печурки и чадена сланина

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

10

185

Нед. Сеп. 28, 2014 3:36 am

SantaFe Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Полноќна ..МАВРОВСКА ТАВА..

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

17

295

Чет. Jун. 26, 2014 9:41 am

okiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СУШЕНИ РИБИ

Deksa

9

265

Пон. Jун. 02, 2014 1:41 pm

saso_pepe Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Пастрмка печена на даска

VladoMKD

7

278

Пет. Maј. 30, 2014 12:16 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кленко на ЖАР „А ЛА МРЧО“ :))

Lepi

8

208

Вто. Јан. 07, 2014 9:00 pm

Veleso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Полнета --ПАСТРМКА --на мој начин ..Оки-рибар.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

okiribar

24

405

Пон. Јан. 06, 2014 9:30 pm

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Полнет крап

vasil

6

109

Нед. Дек. 08, 2013 9:00 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чаден КЛЕНКО :)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Lepi

12

300

Саб. Ное. 23, 2013 11:38 am

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Охридска јагула

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

goran_ohrid

11

209

Пон. Ное. 18, 2013 9:50 am

goran_ohrid Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риба со кромид,суво грозје и суви сливи-РИБА НА БЛАГ КРОМИД

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

SantaFe

23

340

Саб. Ное. 16, 2013 11:00 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чадена риба

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

goran_ohrid

25

368

Пон. Ное. 11, 2013 9:53 am

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Убав Ден на Охридско Езеро со пржало и в`Рерна

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Lepi

10

198

Пон. Ное. 04, 2013 9:15 am

kire Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кленко в`Рерна

Lepi

7

203

Чет. Oкт. 10, 2013 1:52 pm

$DARE$ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Плашици во тегла.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

howitz

18

413

Пон. Сеп. 16, 2013 11:32 am

caparius Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS РИБЉА ЧОРБА на Вардарски начин а ла Боби БРАДА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Bobi_Brada

21

440

Пет. Aвг. 16, 2013 10:31 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАП на СКАРА Оки-рибар.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

13

451

Пон. Jун. 24, 2013 11:12 am

PERUN Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Вкусен ЗИМСКИ КОЛБАС a la $DARE$

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

$DARE$

32

405

Вто. Jун. 04, 2013 7:00 pm

$DARE$ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS RIBNA CHORBA

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

10

243

Нед. Aпр. 14, 2013 9:54 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крап на мој начин (2013)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

robert

17

311

Сре. Феб. 20, 2013 1:37 am

robert Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 40 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: