www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 12:56 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [48 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Carassius auratus Gibelio)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

spiro_jas

41

29616

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Минимални мерки под кои не треба да се зимаат риби

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

15

11092

Пет Maј 12, 2017 12:37 pm

dafeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Време на Мрест - Забрана за Риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Boris

101

44034

Пет Maј 05, 2017 11:42 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења АМУР (Ctenopharingodon idella)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

spiro_jas

18

11631

Сре Oкт 12, 2016 1:24 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Имиња на риби: Латински vs Македонски

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

zalxov

14

9389

Пет Maр 25, 2016 5:18 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пастрмка, Младица, Главатица(разлики, сличности )

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Lepi

25

13661

Вто Феб 16, 2016 12:46 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења "Koi carp" Фатен бо Река Бабуна

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

KristijanVeles

32

17500

Пон Дек 14, 2015 10:25 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења AMERIKANSKO (PATULJASTO) SOMCE

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

dobre2000

43

23434

Пон Ное 16, 2015 3:07 pm

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Калифорниска пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

JaneMK

24

14672

Пон Ное 02, 2015 2:09 am

костаВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ НА КОЗЈАК............ ДА или НЕ и ЗОШТО ???

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2627282930 ]

$DARE$

291

90135

Сре Дек 10, 2014 10:12 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Внимателно порибување

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ilija

29

15572

Саб Ное 01, 2014 11:00 pm

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Грабливи но нежни УСНИ на КЛЕНКО :)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Lepi

11

8734

Чет Oкт 23, 2014 2:04 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Деверика (Abramis .....)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Poliz

46

23727

Пон Сеп 15, 2014 10:14 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тостолобик

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

frontier

11

8895

Вто Maр 25, 2014 6:15 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Албино риби

KristijanVeles

9

6553

Вто Maр 25, 2014 6:32 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења plotica

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

tapa

25

13264

Сре Maр 12, 2014 4:24 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лињак (Tinca Tinca)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Poliz

42

20341

Вто Јан 21, 2014 2:35 am

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПОПАДИКА (VIMBA VIMBA)

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

26

14941

Вто Дек 17, 2013 9:22 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГЛАВАТИЦА -GLAVATICA (salmo marmoratus)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kladofora

12

8292

Чет Дек 05, 2013 6:41 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МРЕСТ на РИБИ од значење за Рекреативно-Спортски Риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Bobi_Brada

13

9024

Пон Ное 18, 2013 6:55 pm

robi-wolfВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sto mora da se znae-za pouspesen ribolov

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Keltan

58

25235

Пет Jул 26, 2013 10:55 pm

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења KRAP- (Cyprinus carpio)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

CASPERSKY

38

18276

Пон Jул 01, 2013 12:21 am

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрана за ноќен риболов???

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

nemagreska

30

15507

Чет Maј 16, 2013 5:16 pm

костаВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Има ли Живородки во Македонија?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

12

7977

Сре Aпр 03, 2013 7:17 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мое видување за Фамата Порибување

kladofora

8

5875

Вто Феб 12, 2013 6:44 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [48 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum