www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 26, 2021 2:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 48 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Carassius auratus Gibelio)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

spiro_jas

41

8728

Сре Aпр 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Минимални мерки под кои не треба да се зимаат риби

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

15

3412

Пет Maј 12, 2017 12:37 pm

dafe Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Време на Мрест - Забрана за Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Boris

101

14035

Пет Maј 05, 2017 11:42 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења АМУР (Ctenopharingodon idella)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

spiro_jas

18

3787

Сре Oкт 12, 2016 1:24 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Имиња на риби: Латински vs Македонски

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

zalxov

14

3244

Пет Maр 25, 2016 5:18 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пастрмка, Младица, Главатица(разлики, сличности )

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Lepi

25

4381

Вто Феб 16, 2016 12:46 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења "Koi carp" Фатен бо Река Бабуна

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

KristijanVeles

32

5356

Пон Дек 14, 2015 10:25 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења AMERIKANSKO (PATULJASTO) SOMCE

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

dobre2000

43

7379

Пон Ное 16, 2015 3:07 pm

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Калифорниска пастрмка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

24

4370

Пон Ное 02, 2015 2:09 am

коста Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ НА КОЗЈАК............ ДА или НЕ и ЗОШТО ???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 26 27 28 29 30 ]

$DARE$

291

22819

Сре Дек 10, 2014 10:12 pm

kompir99 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Внимателно порибување

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

ilija

29

4757

Саб Ное 01, 2014 11:00 pm

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Грабливи но нежни УСНИ на КЛЕНКО :)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Lepi

11

2771

Чет Oкт 23, 2014 2:04 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Деверика (Abramis .....)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Poliz

46

7053

Пон Сеп 15, 2014 10:14 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Тостолобик

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

frontier

11

2978

Вто Maр 25, 2014 6:15 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Албино риби

KristijanVeles

9

2246

Вто Maр 25, 2014 6:32 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења plotica

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

tapa

25

3809

Сре Maр 12, 2014 4:24 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лињак (Tinca Tinca)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Poliz

42

6323

Вто Јан 21, 2014 2:35 am

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПОПАДИКА (VIMBA VIMBA)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

akiribar

26

5129

Вто Дек 17, 2013 9:22 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГЛАВАТИЦА -GLAVATICA (salmo marmoratus)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kladofora

12

2606

Чет Дек 05, 2013 6:41 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МРЕСТ на РИБИ од значење за Рекреативно-Спортски Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Bobi_Brada

13

2814

Пон Ное 18, 2013 6:55 pm

robi-wolf Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sto mora da se znae-za pouspesen ribolov

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Keltan

58

7758

Пет Jул 26, 2013 10:55 pm

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KRAP- (Cyprinus carpio)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

CASPERSKY

38

5186

Пон Jул 01, 2013 12:21 am

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрана за ноќен риболов???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

nemagreska

30

4687

Чет Maј 16, 2013 5:16 pm

коста Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Има ли Живородки во Македонија?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

12

2616

Сре Aпр 03, 2013 7:17 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мое видување за Фамата Порибување

kladofora

8

1881

Вто Феб 12, 2013 6:44 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 48 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum