www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:26 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 20 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Стапови за фидер риболов

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

Млад Риболовец

110

1741

Саб. Феб. 03, 2018 5:17 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Фидер општо

Млад Риболовец

9

488

Нед. Jул. 30, 2017 7:58 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ФИДЕР(feeder) КРМА, Совети и Искуства

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Млад Риболовец

72

756

Саб. Jун. 04, 2016 10:10 am

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Какви јадици за Фидер(feeder) ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

NATURALE

10

353

Пет. Aпр. 01, 2016 6:43 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Power gum

Млад Риболовец

2

204

Чет. Maр. 31, 2016 12:34 am

nikolovskibt Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видеа со Фидер(Feeder) Риболов

filip030682

5

382

Саб. Феб. 28, 2015 8:23 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Како правилно да зафрлувате и прихранувате на иста точка

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Bobi

23

623

Чет. Aпр. 25, 2013 4:19 pm

Bobi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Фидер за почетник

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Bobi

49

742

Пет. Јан. 11, 2013 1:07 am

Млад Риболовец Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мрена на боили

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Илчо

14

424

Саб. Дек. 01, 2012 5:08 am

Daniel Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крап 2012

Млад Риболовец

4

348

Саб. Дек. 01, 2012 1:14 am

Млад Риболовец Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Feeder hranilice, koju odabrati?

Barjak

7

276

Чет. Ное. 15, 2012 7:54 pm

Kristijan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Домашна изработка(homemade) на Хранилки

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

Млад Риболовец

77

938

Вто. Jул. 10, 2012 5:58 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Jaxon Vertigo FRM400

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Млад Риболовец

13

287

Пет. Aпр. 20, 2012 1:20 pm

Млад Риболовец Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Корисни ситници

Млад Риболовец

9

321

Пон. Maр. 12, 2012 7:47 pm

NATURALE Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Конец за Фидер(feeder) Риболов-Монофил или Плетеница

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

NATURALE

29

455

Пон. Maр. 12, 2012 1:56 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS држач за феедер трски

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

NATURALE

24

419

Пет. Феб. 03, 2012 4:48 pm

NATURALE Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Техники и тактики

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Млад Риболовец

14

401

Сре. Феб. 01, 2012 1:18 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Пелети

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Млад Риболовец

59

389

Пон. Јан. 30, 2012 5:23 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови фидер хранилки

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Poliz

31

706

Чет. Јан. 26, 2012 9:10 pm

Млад Риболовец Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Системи за риболов на Фидер(feeder)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

filip030682

13

700

Чет. Јан. 12, 2012 8:54 pm

NATURALE Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 20 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron