www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:59 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Правила на темата


Кликнете да ги видите правилата на темата

Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Продавам Prologic C3 3.60 3lb i 2.75lb

borce

0

37

Пон. Дек. 03, 2018 3:07 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам трски Daiwa

vasil

1

151

Нед. Дек. 02, 2018 8:17 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS jaxon xt pro 3.90m 3lb

mario.p

0

45

Нед. Дек. 02, 2018 2:28 pm

mario.p Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРАПСКА ОПРЕМА

marks

1

198

Чет. Сеп. 20, 2018 2:31 am

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS kolibri k210 lotka

srdbregalnica

7

262

Чет. Aвг. 30, 2018 8:57 am

srdbregalnica Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам свингери

vasil

0

72

Пет. Aвг. 24, 2018 6:54 am

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Адаптери

vasil

4

175

Пет. Aвг. 24, 2018 6:47 am

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Kupuvam Tomos automatik

saso

1

134

Саб. Jул. 21, 2018 11:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чамец 4м

bube

1

132

Сре. Jун. 20, 2018 2:39 pm

bube Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Одлични воблери

Boris

3

199

Пон. Jун. 11, 2018 1:10 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Dam bologna 5m vrv I podvrv.

zmija

0

70

Вто. Jун. 05, 2018 1:05 pm

zmija Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Снаг барови

vasil

0

91

Саб. Maј. 26, 2018 3:20 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам речни воблери длабокоронци

Boris

0

73

Пон. Maј. 14, 2018 11:02 am

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спортски (Outdoor) Часовник

Boris

0

101

Пет. Maј. 11, 2018 11:44 am

Boris Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Nash - Siren S5R Bite Alarms x4 + Receiver

ТафТабиТ

1

76

Сре. Maј. 09, 2018 4:16 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Се продава крапска опрема | Bigbaitrunner | Prologic

howitz

0

113

Сре. Maј. 02, 2018 7:49 pm

howitz Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Mad Maverick 13f 3.5lbs x 3 kom

Stefan

2

220

Саб. Aпр. 07, 2018 9:26 pm

Stefan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате CC Moore Pacific Tuna 5 kg mix

Stefan

1

136

Саб. Aпр. 07, 2018 9:25 pm

Stefan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Prodavam Daiwa Luvias 12 - 3012 H

s.vuk.

1

199

Пет. Феб. 16, 2018 2:51 pm

s.vuk. Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Dell inspirion 15

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

limun75

15

477

Пет. Јан. 26, 2018 8:56 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Се продава крапска опрема

sinooksk

1

223

Пон. Јан. 08, 2018 11:20 am

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Podaruvam maicka carp team Macedonia

saso

4

232

Сре. Јан. 03, 2018 9:09 pm

Stefan Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Krapski olova gripa.. :)

ico baits

1

147

Саб. Дек. 30, 2017 10:00 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Podaruvam maicka Badar

saso

6

157

Сре. Дек. 27, 2017 1:18 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Podaruvam maicka od Krap Vinica

saso

2

112

Сре. Дек. 27, 2017 10:20 am

makedonium Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Купувам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

34

155

Саб. Jул. 21, 2018 11:17 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Продавам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

233

1381

Пон. Дек. 03, 2018 3:07 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Подарувам

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

12

136

Сре. Јан. 03, 2018 9:09 pm

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Купувам/Продавам - се што не е поврзано со риболов

Модератори: ТафТабиТ, Spaiva,  

14

64

Пет. Јан. 26, 2018 8:56 am

limun75 Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до: