www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:28 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS In Memoriam

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Филип

48

565

Вто. Jул. 19, 2016 2:27 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Што треба, а што не треба да има на Форум ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Boris

41

1193

Пет. Maр. 04, 2016 12:28 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СОБРАНИЕ НА РИБАР 2011 И ПРОСЛАВА НА ВТОРИОТ РОДЕНДЕН

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Филип

22

405

Саб. Дек. 07, 2013 9:50 pm

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Лав моабет

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 43, 44, 45 ]

Boris

447

9066

Чет. Сеп. 27, 2018 12:57 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СМЕШНИ И ИНТЕРЕСНИ СЛУЧКИ ВО РИБОЛОВОТ

PERUN

5

244

Сре. Aвг. 15, 2018 10:00 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Езерата ни се полни и со риби и со рибокрадци

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

Филип

105

1929

Пет. Maј. 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Честитки за РОДЕНДЕНИ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 274, 275, 276 ]

Boris

2751

20214

Пон. Maј. 14, 2018 3:57 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЗЛАТЕН И СРЕБРЕН КАРАС-(Carassius auratus Gibelio)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

spiro_jas

41

427

Сре. Aпр. 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS (DOKUMENTAREN FILM) stradni od voda-stradni za voda

akiribar

0

90

Саб. Maр. 17, 2018 1:53 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Novo Video :D

ritamot.na.rekata

1

138

Саб. Maр. 17, 2018 1:41 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS YouTube Kanal

ritamot.na.rekata

3

184

Саб. Maр. 17, 2018 1:40 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Carp Zwolle 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Spaiva

11

245

Нед. Феб. 04, 2018 5:19 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Јазовири

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

13

429

Пет. Јан. 05, 2018 10:12 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Филип

21

625

Пет. Јан. 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Предлог проекти за подобра иднина на македонскиот риболов

Boris

5

362

Чет. Дек. 28, 2017 9:30 am

kircask Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Рибарски тетоважи

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Cyco Dule

48

1144

Вто. Дек. 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Maestral 9 - Drven Pod

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Dosaden

16

480

Чет. Дек. 14, 2017 9:29 pm

tapa Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Rapala katalog 2018

saso

0

39

Пон. Ное. 27, 2017 1:06 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Katalog Daiwa 2018

saso

1

53

Нед. Ное. 26, 2017 6:08 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Katalog Shimano 2018

saso

1

56

Нед. Ное. 26, 2017 5:43 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Смеј се НАРОДЕ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 205, 206, 207 ]

saso

2063

40814

Сре. Ное. 01, 2017 10:20 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Вицови

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 134, 135, 136 ]

vladimir

1358

25554

Пет. Сеп. 29, 2017 7:19 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS приход - расход во МРФ вака јавно некој да помогне ?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

tapa

64

600

Пет. Сеп. 22, 2017 12:22 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Софија

vasil

1

139

Саб. Сеп. 02, 2017 9:51 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Екологијата во соседните земји

Филип

1

105

Чет. Aвг. 31, 2017 11:26 am

Tvrdko Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Духовен развој и еволуција на риболовецот

Модератори: saso, Bobi_Brada,  

20

1098

Вто. Jул. 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Форумот зближува - Форумот едуцира - Форумот помага

Модератори: saso, ТафТабиТ,  

97

2845

Вто. Дек. 26, 2017 5:05 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Разно поврзано со РИБОЛОВ

Модератори: emil.matoski, ТафТабиТ,  

148

5144

Чет. Сеп. 27, 2018 12:57 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Разно - неповрзано со Риболов

Модератори: ТафТабиТ,  

61

8357

Пон. Maј. 14, 2018 3:57 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови риби, мрестење и информации за рибите

Модератори: Bobi_Brada,  

48

1610

Сре. Aпр. 04, 2018 1:26 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Филмови, линкови и списанија за риболов

Модератори: saso, ТафТабиТ,  

67

459

Саб. Maр. 17, 2018 1:41 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мрежари и останати криволовци

Модератори: emil.matoski,  

67

3532

Пет. Maј. 25, 2018 4:19 pm

nikola Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Екологија и заштита на природата

Модератори: Bobi_Brada, ТафТабиТ,  

47

1011

Пет. Јан. 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболовна кујна

Модератори: ТафТабиТ,  

40

672

Вто. Сеп. 20, 2016 9:40 am

ТафТабиТ Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до: