www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто. Јан. 22, 2019 9:14 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Легитимација за рекреативен риболов за 2015

Филип

1

360

Чет. Феб. 05, 2015 1:23 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Известување до членовите на форумот

GRUPA NA MODERATORI

4

826

Пет. Ное. 29, 2013 9:46 am

Предраг Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Pozdrav

Nenadte

6

89

Вто. Јан. 22, 2019 4:27 pm

pirati Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Претставување

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 204, 205, 206 ]

Poliz

2059

30313

Пет. Jул. 20, 2018 7:19 pm

Stefan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Место за пробување за (ставање на видеа и слики)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 15, 16, 17 ]

Boris

160

5375

Пет. Aвг. 25, 2017 12:00 am

sinooksk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Пишување во болд, боја и зголемен фонт

saso

1

797

Сре. Jун. 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS NAJLESNO DA POSTAVISH SLIKA NA FORUM

akiribar

6

251

Вто. Aпр. 04, 2017 9:29 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Форумот на апликацијата Tapatalk

Филип

3

170

Вто. Maр. 28, 2017 10:35 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Проблем со брзината на форумот

Oliver^

7

314

Пон. Јан. 23, 2017 1:41 pm

Филип Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Атачменти Упатство за качување слики директно на форум

Spaiva

1

187

Чет. Сеп. 15, 2016 8:23 am

Филип Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Измена во правилата и Групата на Модератори

GRUPA NA MODERATORI

4

617

Сре. Jун. 15, 2016 1:25 pm

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Како да ставам ФОТОГРАФИЈА во текст што го пишувам ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Boris

28

1635

Чет. Maр. 03, 2016 1:35 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Nemozam da prakjam LP

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

ilija

21

564

Пон. Феб. 01, 2016 12:20 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Prodazba na mrezi...

nikolovskibt

0

197

Нед. Јан. 31, 2016 3:59 am

nikolovskibt Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS zdravo eve me pak !!!

akilles

4

333

Сре. Дек. 30, 2015 6:09 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Уништување на езеро Мантово

dameare

4

270

Саб. Сеп. 05, 2015 10:38 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS zdravo

aakilles

6

290

Пон. Дек. 22, 2014 1:26 pm

aakilles Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Здраво

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Миле Хаас

10

410

Чет. Дек. 04, 2014 11:57 pm

ico baits Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА ЗА ОГЛАСУВАЊЕ

GRUPA NA MODERATORI

0

11516

Пон. Maр. 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КАКО ДА ПОСТАВАМ РЕПОРТАЖА

GRUPA NA MODERATORI

0

209

Сре. Сеп. 25, 2013 11:16 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Здраво !!

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Александар

13

397

Пет. Сеп. 13, 2013 9:29 pm

Александар Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Поздрав до сите рибари

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

fiko

38

1097

Пон. Aпр. 08, 2013 1:09 pm

ZeleN Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Како да ставам ВИДЕО во текст што го пишувам ?

Boris

7

501

Чет. Maр. 14, 2013 11:44 pm

Kristijan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Zdruzenija - pretstavete se

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

saso

25

1058

Пон. Maр. 11, 2013 7:02 pm

Млад Риболовец Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Како да ставам слика на мојот профол?

fiko

2

255

Нед. Феб. 17, 2013 2:34 pm

Филип Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS
Правила...

...на однесување на форумот. Прочитај и ПОЧИТУВАЈ.

Модератор: Admin

4

4

Пон. Maр. 03, 2014 9:14 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Известувања

Модератори: Admin,  

14

75

Сре. Jун. 28, 2017 2:37 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Добредојде на новите членови и претставете се!

Модератори: saso,  

8

2169

Вто. Јан. 22, 2019 4:27 pm

pirati Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ВАЖНО - Помош за користење на форумот, поставување слики, видеа итн.

Модератори: Admin, Spaiva,  

17

352

Пет. Aвг. 25, 2017 12:00 am

sinooksk Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до:  
cron