www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 28 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Каде да најдам сегмент за Formax Visage 5?

Божо

5

197

Саб. Ное. 17, 2018 8:27 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Историски работи

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vladimir

11

497

Чет. Јан. 11, 2018 4:39 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Fuji Torzite okca

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

48

982

Нед. Дек. 10, 2017 3:48 pm

MIHALI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 6m. za na reka trska

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

akiribar

18

470

Вто. Jун. 06, 2017 6:47 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Trabucco ENERGHIA XR Pro Pole 600

AleksandarTrta

2

144

Пет. Феб. 24, 2017 10:52 pm

AleksandarTrta Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Linea effect - red devil 7 m

BrankoS

1

125

Пет. Феб. 05, 2016 11:31 pm

BrankoS Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Bolo od 5 m izbor

tsimonovski

7

344

Сре. Сеп. 30, 2015 6:58 pm

Daniel Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Тежина на фрлање

belosija

5

224

Нед. Jул. 19, 2015 1:41 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Препорака за 3м телескоп од 60-80 гр.

rade1986

2

127

Пет. Jун. 05, 2015 10:42 pm

rade1986 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Megabass

saso

5

139

Саб. Дек. 27, 2014 11:32 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spro Spin Ridge 30

motoflesh

9

203

Саб. Jун. 28, 2014 6:40 pm

motoflesh Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Каде да репарирам трска во Македонија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

sasokone

22

754

Саб. Maр. 29, 2014 9:54 pm

Petrakki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Трска 7 м.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

dejann

11

447

Пет. Maр. 21, 2014 5:27 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS traumatologija za trski

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

tapa

10

475

Вто. Maр. 11, 2014 2:01 pm

tapa Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS shakespeare victory-x telescopic 6m

Jovan-Joze

6

338

Сре. Maр. 05, 2014 12:56 am

PERUN Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Mislenje za teleskopi od 7m. i 8m.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Dzeko

45

919

Саб. Феб. 15, 2014 10:20 pm

saso23 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Врзување на Окца/Држач- Каде(кај кого) ?

Zlatko

6

2478

Пет. Јан. 31, 2014 12:24 pm

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ТРСКИ - ОПШТО

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

vasil

62

673

Нед. Јан. 19, 2014 8:27 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS super lepak

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

dzver

35

426

Пет. Јан. 17, 2014 1:04 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Dam Tele Prince

sasokone

1

136

Саб. Дек. 28, 2013 10:40 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Trabucco ENERGHIJA txl Power 600 i Tubertini Vertigo 1500

okiribar

7

389

Пет. Ное. 22, 2013 9:23 am

VladoMKD Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чудно комбо

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Илчо

22

537

Чет. Oкт. 03, 2013 11:02 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kolku trski ?

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

saso

67

1023

Пон. Сеп. 23, 2013 10:38 pm

koki-baba Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Акција и Тежина на Фрлање

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

tapa

29

765

Вто. Jул. 30, 2013 9:47 pm

Boris75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Silstar 3000-410 ....

simonovski

3

245

Пон. Jул. 01, 2013 10:00 am

filip030682 Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 28 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: