www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:56 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [16 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1819202122 ]

ilija

219

109806

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drop Shot

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kompir99

14

15582

Сре Oкт 25, 2017 9:32 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SIDEFLOAT

akiribar

0

4384

Пон Jун 06, 2016 11:50 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пилешко ДРОБЧЕ

Bobi_Brada

1

4513

Вто Дек 01, 2015 8:55 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења vaser kugla

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

dzver

11

10043

Чет Aвг 13, 2015 4:49 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Систем сo вaсер куглa и мушици

limun75

2

5181

Вто Aпр 07, 2015 7:31 pm

AzderВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовни чворови

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

PERUN

41

28158

Вто Ное 11, 2014 8:58 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Predvez/podvez za klen

macko903

5

6460

Вто Jун 17, 2014 10:23 pm

FisherKingВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења cvorovi

JaneMK

2

4950

Нед Феб 02, 2014 6:45 pm

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Едукација на млади кадри и афирмација на риболовот кај нив.

okiribar

6

6332

Пон Јан 06, 2014 4:49 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења риболов со дренка, монтажи и мали цаки

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

emil.matoski

12

10448

Нед Oкт 27, 2013 1:55 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ziva ribicka za kostrez

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Млад Риболовец

19

13801

Чет Oкт 18, 2012 3:53 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења montazi za stuka

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

NATURALE

63

33321

Вто Aвг 21, 2012 8:38 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Razlicni vidovi montazi na silikonci

saso

7

7187

Вто Aпр 24, 2012 11:25 pm

Kire.NВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sistemi prezemeni od knigata Tajne ribolova

sasokone

9

7248

Пет Сеп 30, 2011 9:16 am

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drashkovich sistem

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

13

9172

Саб Maј 28, 2011 1:30 pm

CrucialВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [16 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum