www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 23, 2020 4:40 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 16 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ТИРОЛСКО ДРВЦЕ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 ]

ilija

219

24091

Чет Феб 01, 2018 1:25 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drop Shot

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kompir99

14

3707

Сре Oкт 25, 2017 9:32 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SIDEFLOAT

akiribar

0

1205

Пон Jун 06, 2016 11:50 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пилешко ДРОБЧЕ

Bobi_Brada

1

1304

Вто Дек 01, 2015 8:55 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења vaser kugla

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

dzver

11

2764

Чет Aвг 13, 2015 4:49 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Систем сo вaсер куглa и мушици

limun75

2

1416

Вто Aпр 07, 2015 7:31 pm

Azder Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболовни чворови

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

PERUN

41

7478

Вто Ное 11, 2014 8:58 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Predvez/podvez za klen

macko903

5

1806

Вто Jун 17, 2014 10:23 pm

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења cvorovi

JaneMK

2

1408

Нед Феб 02, 2014 6:45 pm

PERUN Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Едукација на млади кадри и афирмација на риболовот кај нив.

okiribar

6

1736

Пон Јан 06, 2014 4:49 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења риболов со дренка, монтажи и мали цаки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

emil.matoski

12

2668

Нед Oкт 27, 2013 1:55 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ziva ribicka za kostrez

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Млад Риболовец

19

3508

Чет Oкт 18, 2012 3:53 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења montazi za stuka

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

NATURALE

63

6895

Вто Aвг 21, 2012 8:38 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Razlicni vidovi montazi na silikonci

saso

7

1754

Вто Aпр 24, 2012 11:25 pm

Kire.N Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Sistemi prezemeni od knigata Tajne ribolova

sasokone

9

1924

Пет Сеп 30, 2011 9:16 am

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Drashkovich sistem

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

13

2246

Саб Maј 28, 2011 1:30 pm

Crucial Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 16 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum