www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Дек 10, 2023 9:44 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [37 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења francusko lepce

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

tapa

40

43095

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде се продаваат чаирски црв и пијавици ?

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Poliz

50

32532

Саб Aвг 12, 2017 10:38 pm

borceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меласа

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

sasokone

19

12955

Пет Феб 03, 2017 4:40 am

Oliver^Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чаирски Црви(продажба)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

makedonium

13

11352

Чет Oкт 06, 2016 1:56 pm

dzverВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пченка-варена...кисната...конзервирана

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Poliz

81

39168

Вто Jул 12, 2016 8:17 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крма за Црвеноперка

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Млад Риболовец

49

29168

Сре Jун 01, 2016 1:35 pm

DimitarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларви на Комарци-( Vere de vase )- Крвен црв

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

skupi

86

42042

Чет Феб 26, 2015 10:36 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрана и мамци за мрена

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

kompir99

55

30250

Пон Ное 03, 2014 5:58 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Specijalen domasen leb za mamec ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Јане

15

11261

Саб Oкт 11, 2014 7:46 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трева (kladofora)

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

filip030682

49

27873

Пет Oкт 10, 2014 10:00 pm

bubo skopjeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бели црви и Кастери

spiro_jas

8

7037

Пет Oкт 10, 2014 2:59 pm

DimitarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Odgleduvanje na crvi

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

milosKaras

33

21691

Пет Jул 25, 2014 8:03 am

dobre2000Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamci za Klen

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

deni79

130

58923

Пон Jул 07, 2014 4:41 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења фарбање на Бели Црви

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Bobi_Brada

51

30633

Пет Сеп 20, 2013 11:28 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења CUKK

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

27

16923

Нед Сеп 08, 2013 5:06 pm

goran_ohridВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде да се Купат мамци во Скопје

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

zalxov

54

28308

Чет Aвг 15, 2013 7:37 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларва - Чаура

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

akiribar

16

10342

Чет Aвг 15, 2013 6:27 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пченица-Начин на припрема

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Млад Риболовец

38

18683

Нед Jун 09, 2013 9:41 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларва од Комарец(специјалец)

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Млад Риболовец

30

18956

Нед Aпр 07, 2013 6:29 pm

DimitarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Традиционална Подготовка на Пченка за Риболовна Глобочичко

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Drim

15

11586

Пет Maр 15, 2013 10:36 am

kladoforaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дип за црви,леб,пијавици

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Илчо

47

27982

Пон Јан 21, 2013 1:20 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења каде можат да се купат Бели црви

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Poliz

30

19746

Пет Дек 28, 2012 3:37 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Коњоштип, Штипикурец - како мамец

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

filip030682

32

21484

Пон Дек 10, 2012 10:13 pm

bojnoksomВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Текст за примама.

Krki

2

4920

Пет Дек 07, 2012 7:57 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрани од - VAN DEN EYNDE

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

Zoki rib.prikazni

41

23151

Пон Ное 12, 2012 7:41 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [37 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum