www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 26, 2021 5:18 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 37 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења francusko lepce

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

tapa

40

10954

Пон Сеп 10, 2018 2:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде се продаваат чаирски црв и пијавици ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Poliz

50

10185

Саб Aвг 12, 2017 10:38 pm

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меласа

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

sasokone

19

3998

Пет Феб 03, 2017 4:40 am

Oliver^ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чаирски Црви(продажба)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

makedonium

13

3561

Чет Oкт 06, 2016 1:56 pm

dzver Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пченка-варена...кисната...конзервирана

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

Poliz

81

11632

Вто Jул 12, 2016 8:17 pm

Trasul Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крма за Црвеноперка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Млад Риболовец

49

8805

Сре Jун 01, 2016 1:35 pm

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларви на Комарци-( Vere de vase )- Крвен црв

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 5 6 7 8 9 ]

skupi

86

12115

Чет Феб 26, 2015 10:36 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрана и мамци за мрена

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kompir99

55

8673

Пон Ное 03, 2014 5:58 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Specijalen domasen leb za mamec ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Јане

15

3511

Саб Oкт 11, 2014 7:46 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трева (kladofora)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

filip030682

49

8196

Пет Oкт 10, 2014 10:00 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бели црви и Кастери

spiro_jas

8

2227

Пет Oкт 10, 2014 2:59 pm

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Odgleduvanje na crvi

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

milosKaras

33

6922

Пет Jул 25, 2014 8:03 am

dobre2000 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamci za Klen

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

deni79

130

17328

Пон Jул 07, 2014 4:41 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења фарбање на Бели Црви

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Bobi_Brada

51

8734

Пет Сеп 20, 2013 11:28 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења CUKK

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

27

4676

Нед Сеп 08, 2013 5:06 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде да се Купат мамци во Скопје

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

zalxov

54

7113

Чет Aвг 15, 2013 7:37 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларва - Чаура

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

akiribar

16

2892

Чет Aвг 15, 2013 6:27 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Пченица-Начин на припрема

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Млад Риболовец

38

4674

Нед Jун 09, 2013 9:41 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ларва од Комарец(специјалец)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Млад Риболовец

30

5224

Нед Aпр 07, 2013 6:29 pm

Dimitar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Традиционална Подготовка на Пченка за Риболовна Глобочичко

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Drim

15

3673

Пет Maр 15, 2013 10:36 am

kladofora Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дип за црви,леб,пијавици

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Илчо

47

8370

Пон Јан 21, 2013 1:20 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења каде можат да се купат Бели црви

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

30

5648

Пет Дек 28, 2012 3:37 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Коњоштип, Штипикурец - како мамец

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

filip030682

32

6401

Пон Дек 10, 2012 10:13 pm

bojnoksom Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Текст за примама.

Krki

2

1554

Пет Дек 07, 2012 7:57 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрани од - VAN DEN EYNDE

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

Zoki rib.prikazni

41

6255

Пон Ное 12, 2012 7:41 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 37 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum