www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 126 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Дружење 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

vasil

24

683

Саб. Jул. 21, 2018 12:26 pm

Zlatkodz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Агов Дол

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

vasil

228

4121

Пет. Сеп. 15, 2017 10:44 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Дружење 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

13

375

Пон. Maр. 27, 2017 1:36 pm

howitz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Полна куќа гости

vasil

9

339

Вто. Oкт. 11, 2016 10:37 pm

ivanov Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Суки

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

18

507

Нед. Сеп. 25, 2016 8:38 am

howitz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Виничка дружба 2016

ТафТабиТ

1

187

Пон. Феб. 29, 2016 1:56 pm

borce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сабота

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

17

554

Пон. Дек. 28, 2015 3:53 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 26-27.09 Викенд

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Petrakki

12

420

Пет. Oкт. 02, 2015 12:29 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сарулешти 2015

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

vasil

44

815

Саб. Jун. 06, 2015 7:34 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 21-12

vasil

9

140

Вто. Дек. 16, 2014 8:05 pm

daniel_veles Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Nedela 16.11

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

11

277

Сре. Ное. 19, 2014 12:40 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 11 ,ти ОКТОМВРИ ..каде на риболов..

okiribar

8

193

Нед. Oкт. 12, 2014 8:53 am

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 19,20,21-09-2014 викенд

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

spiro_jas

21

380

Пон. Сеп. 22, 2014 8:34 am

Kristijan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Дебељача

vasil

0

104

Вто. Aвг. 12, 2014 8:16 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Vrpsko . . . . 08.01.2014 - 10.01.2014

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 14, 15, 16 ]

Keltan

150

2696

Сре. Jул. 02, 2014 10:05 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 21 , 22 ,06 kade na ribolov

okiribar

7

181

Саб. Jун. 21, 2014 1:17 pm

Deksa Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 06.ти 07.и 08.-јуни -каде по риба .

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

12

330

Пет. Jун. 06, 2014 10:12 am

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Утре тргаме

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

16

343

Пет. Maј. 30, 2014 9:47 pm

JOVAN. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 04,05,06 - 04 -2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

spiro_jas

26

380

Вто. Aпр. 08, 2014 3:49 pm

dejann Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 21-22-23 Март

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

ТафТабиТ

28

522

Вто. Maр. 25, 2014 8:29 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 15,16-03-2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

spiro_jas

11

305

Вто. Maр. 18, 2014 8:58 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 07,08,09 - 03 -2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

spiro_jas

12

246

Пет. Maр. 07, 2014 10:13 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 28 феб , 01,02 март

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

ТафТабиТ

27

438

Нед. Maр. 02, 2014 2:07 pm

ivanov Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 21-22-23 ФеBруари

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

ТафТабиТ

59

819

Вто. Феб. 25, 2014 11:11 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Викенд 14,15,16-02-2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

spiro_jas

41

639

Вто. Феб. 18, 2014 2:11 pm

ljupce Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 126 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4, 5, 6  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: