www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Jун 28, 2022 4:52 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 80 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења АКУМУЛАЦИЈА-ПРИЛЕП

Raghnar

1

100

Сре Jун 01, 2022 9:19 pm

Raghnar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 200 201 202 203 204 ]

Poliz

2038

261959

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18 ]

zalxov

174

62252

Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm

citron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 128 129 130 131 132 ]

Boris

1314

206133

Нед Aвг 04, 2019 11:53 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 96 97 98 99 100 ]

saso

995

181319

Сре Jул 31, 2019 8:46 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДЕБАРСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 59 60 61 62 63 ]

pirati

627

139626

Сре Aпр 10, 2019 2:54 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 262 263 264 265 266 ]

Poliz

2658

308333

Чет Maр 28, 2019 12:03 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАЉУРЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

DEAN

137

51799

Пет Maр 22, 2019 9:29 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИКВЕШКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 43 44 45 46 47 ]

AntonioVe

466

111026

Вто Maр 19, 2019 2:46 pm

zokimkd Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАВРОВИЦА Св. Николе

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 89 90 91 92 93 ]

zikobugi

925

157517

Пон Maр 04, 2019 7:20 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Крапска опрема 3 дена користена

Bojan ribar

3

4232

Сре Сеп 12, 2018 10:49 pm

Bojan ribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ВЕЛЕШКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 135 136 137 138 139 ]

Poliz

1386

201943

Чет Сеп 06, 2018 3:43 pm

blagojkk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПРЕСПАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 43 44 45 46 47 ]

Баџо

462

108246

Пет Aвг 17, 2018 7:45 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО позади ОКТА-рафинерија - БУЧИНЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

NATURALE

191

61965

Пет Aпр 13, 2018 4:20 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kircask

52

23182

Вто Јан 16, 2018 12:55 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ЕЗЕРО ГЛОБОЧИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 108 109 110 111 112 ]

Drim

1114

186388

Пон Aвг 21, 2017 7:58 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕЗЕРО КАЛИМАНЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

Poliz

138

49259

Саб Aвг 19, 2017 9:58 am

borce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ГОГОМОНД

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 32 33 34 35 36 ]

Piksi man

359

86221

Сре Aвг 09, 2017 1:48 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КРУШЕВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

spiro_jas

140

46039

Сре Jул 12, 2017 7:10 pm

rade1986 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СЛАТИНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

pirati

197

54184

Саб Jул 08, 2017 9:47 pm

limun75 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Езеро ГРАДЧЕ - Кочанско

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Spaiva

113

36104

Нед Aпр 30, 2017 3:01 pm

Spaiva Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОТОШНИЦА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

robi-wolf

16

8217

Вто Aпр 25, 2017 10:19 pm

LedeniRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Stopanski ribolov - Da ili Ne ???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

23

9724

Вто Maр 28, 2017 1:48 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗА ПРВ ПАТ НА СПИНИНГ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

caparius

10

6190

Пон Maр 27, 2017 12:48 pm

caparius Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ротинско езеро

Oliver^

4

3867

Нед Јан 22, 2017 1:32 pm

Oliver^ Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 80 теми ]  Оди на страна 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum